Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ohayo Sweet Humans^^"
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
Chocolatte_Angel
Hellos biggrin.gif Pentru inceput,numele meu este Radu^^Am 11 ani,si sunt o fire putin cam aeriana si usor neindemanatica-__-Imi place sa ma distrez,sa mananc,sa dorm si sa visez cu ochii deschisi.
In timpul liber desenez,mai scriu povestioare si imi fac prieteni.
Sunt o fire sociabila insa un pic cam timida o///o.
Locuiesc in Bucuresti,si invat la scoala 75.Materiile mele preferate sunt romana si desenul.
Ca sporturi preferate...hmm...tennis si volei.
Anime-uri preferate:Full Moon wo Sagashite,Tokyo Mew Mew,Sailor Moon,Jigoku Shoujo,Card Captor Sakura,Kamikaze Kaitou Jeanne,La Corda D'Oro si DN Angel.
Manga-uri preferate:Liar Game,Majin Tantei Nougami Neuro
Cantareti preferati/formatii preferate:Erreway,Green Day,Nelly Furtado,Eminem>:3
Cantareti japonezi preferati/formatii japoneze preferate:Ali Project,Nightmare,Nana Kitade
Mancaruri favorite:Pizza,inghetata,gogosi cu ciocolata^w^si desigur CIOCOLATA>=3
Animal favorit:Caine
Bauturi favorite:Cola
Oau...parca ar fii un oracol..scuze pentru prezentarea putin cam"freaky",dar asta-s eu,nebunul impiedicat cool.gif
Sunt oarecum confuz,deoarece am vrut sa-mi fac account cu o adresa de e-mail noua si mi-sa spus ca adresa e existenta(insa nu m-am mai inregistrat aici @.@)....In fine...daca aveti intrebari,stiti:
Nu Ezitati Sa Intrebati^^
sweet_angel_lavy
Bun venit pe acest site,sper sa-ti faci cat mai multi prieteni(ai deja oferta mea)...eu sunt Lavinia si am 15 ani.Pai nu cred ca mai am ce sa te intreb,sper sa te distrezi pe forum tongue.gif
Ja Ne
sailorcorvus
BIne ai venit intre noi Chocolatte_Angel si distractie placuta.
Love-chan
Hello ^_~ Draguta prezentarea, ai dat toate informatiile necesare tongue.gif

Bine ai venit printre noi si sper sa te simti bine aici. Happy posting & don't forget to smile biggrin.gif

Take care....
Sidonix
salut tinerete... in ritmul asta ma simt bunic aici dry.gif ... but first I'll be a father smile.gif
painfull_days
Hy!! bune ai venit printre noi, sper sa te simtzi bine.. ai grija cu spam-ul.. and happy posting
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.