!!! EDIT !!! Acum plec sa cumpar pt cei care au vrut. Nu mai pot lua nimic. Puteti inchide threadul.

Yellow mina! Am gasit in Italia la un magazin specializat postere cu Naruto in format A1 la 4.90 euro (15 lei) si A2 la 2.90 euro (10 lei) si m-am gandit ca poate sunt ppl care ar vrea unele dintre ele. Pesterele sunt si pe fata si pe spate si la fiecare 3 postere de orice fel primesti si o masca Naruto. Erau si rafturi intregi de manga-uri si comic books (din pacate numai in italiana) precum si action-figures de la Bleach, Death Note, Gundam dar din acestea nu pot sa iau mai mult de 2, maxim 3 dak vreti, preturile fiind intre 14.90 si 19.90. (eu mi-am luat cu Ichigo). Erau si unele mari de jumate de matru inaltime, chiar mai mult si tot atat in latime cu Rem si Ryuk dar costau in jur de 99 de euro... Anywayz, daca vreti sa va iau postere, o pot face. Ma intorc in Romania duminica. Always willing to help the fans biggrin.gif.

Poster A1 fata: user posted image

Poster A1 spate: user posted image

Poster A2 fata: user posted image

Poster A2 spate: user posted image

Poster A2 fata: user posted image

Poster A2 spate: user posted image

Poster A1 fata: user posted image

Poster A2 spate (cealalta jumatate e cu reclama la naruto in italiana): user posted image

Masca Naruto la oricare 3 postere: user posted image