Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ohayo, Minna San
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
sweet_angel_lavy
Buna, ma numesc lavinia si am 15 ani,imi place sa-mi fac multi prietenii si sunt foarte vesela.Anime-urile mele preferate sunt:Sailor moon,Inuyasha,kaleido star,air tv,yu yu hakusho biggrin.gif si mai sunt foarte multe.Imi place sa scriu povesti,sa cant,sa dansez,sa ma distrez cu prieteni si bineinteles sa desenez.....sper ca vreti sa-mi fiti prieteni smile.gif ?si sper sa ne intelegem bine
^loveless^
Buna si Bine ai venit printre noi. Se vede ca esti o persoana energica (din descriere) si cred ca ne vei transmite si noua buna dispozitie a ta...
Eu ma declar prietena ta biggrin.gif.

Happy posting si ne mai vedem!
Love-chan
Waaaaa....Kawaii !!! happy.gif
I'll be your friend too! Te primim cu bratele deschise si cu multa caldura in suflet! Bine ai venit in acest loc minunat unde ai vreo 3mii si ceva de prieteni...ajung deocamdata nu? tongue.gif

I know you'll like it here, happy posting and enjoy your new friends (us wink.gif )

Take care, my dear friend biggrin.gif ...
sailorcorvus
Bine ai venit intre noi sweet_angel_lavy si sper sa ramai in continuare cu noi.
Iti urez happy posting si distractie placuta .
Dragut avatar chiar imi place .
sweet_angel_lavy
va multumes mult tuturor pentru intampinarea calduroasa.....si va multumesc ca vreti sa-mi fiti prietenii biggrin.gif
Ja Ne
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.