Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Salve
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
rafsama
Salutare la toata lumea!
Watashi wa RafSama desu. Yoroshiku onegai shimasu mina, tocmai ce am descoperit si eu acest minunat site cu ajutorul unui alt user de aici caruia as vrea sa ii multumesc pe aceasta cale(Trix)wink.gif si tot ce pot spune este, sper ca veti fi "gentile" cu un newbie ca mine ^__^
Shinju
bine ai venit pe la noi!
spune-ne ce anime-uri ai vazut si care ti-au placut. smile.gif
yukinon
hajimemashite ! smile.gif
love your signature tongue.gif
haruhichan
Welcome biggrin.gif Ce animeuri ai mia vazut?
sailorcorvus
Bine ai venit intre noi rafsama si mai asteptam detali despre tine .
Oricum happy posting .
Rezo The Red Priest

Hello hello nu mai scrie cu rosu si ce animeuri ai mai vazut (ca sa fie de trei ori) tongue.gif
rafsama
@Shinju, @haruhichan, in ultima perioada am vizionat Chobits(nu am terminat seria) FoolyCooly, DNA si acuma ma uit la Blue Dragon, iar de placut mi-au placut fte fte multe ca sa le pot enumera aici biggrin.gif
@yukinonmsi si mie ^___^ @sailorcorvus msi, @Rezo The Red Priest Helloo si tie, imi place sa scriu cu rosu pt ca ma diferentiez, daca este inpotriva regulilor ma voi opri daca nu, RED it is tongue.gif
Va multumesc tuturor pt urare wink.gif
haruhichan
biggrin.gif ahaa, deci ai inceput Chobits.And what do you think of it?Cred ca mai bine te duci sa raspunzi la topic insa tongue.gif , sa nu primesti warning
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.