Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Eu
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
verde crud

buna seara.
am gasit site-ul si m-am bucurat mult ca exista si la fel de mult m-au incantat regulile astea.e intresant si nu am avut inca destul timp sa studiez tot site-ul dar o voi face in curand.
ce mai...am sperat ca imi voi gasi camarazi de suferinta tongue.gif si uite ca i-am gasit!
of...nu prea imi place sa vorbesc despre mine dar tot ce conteaza e ca am putut visa si simti atatea lucruri datorita animeurilor so this is me a part of it si bine v-am gasit.
tongue.gif
sailorcorvus
OK bine ai venit verde crud , dar ai putea sa ne spui doua-trei vorbe despre tine si despre viata ta.
In rest happy posting.
^loveless^
Bine ai venit!

Si sa stii ca ai zis lucruri despre tine fara sa vrei biggrin.gif


Have fun!
wite_cat
Welcome cool.gif
yukinon
asa, cateva sfaturi ca de la newbie la newbie - daca vrei sa dld ceva si ai nevoie de points incearca la trivia si vezi sa nu folosesti hints tongue.gif

apropo, cum de ai dat de site ? eu cu totul si cu totul intamplator, bagasem pe google "download lady georgie" si am ramas masca cd am vz peste ceam dat. habar naveam ca e o adevarata comunitate anime si cu atat mai putin manga in ro. biggrin.gif
Shinigami Kid
Bine ai venit, happy posting si bla bla bla sa nu ma lungesc.

Si sfat de la old-newb la newb fa un topic la membri noi yukinon tongue.gif.
yukinon
QUOTE(Shinigami Kid @ Aug 23 2007, 12:42 AM)

Si sfat de la old-newb la newb fa un topic la membri noi yukinon tongue.gif.
*


da, i guess i should tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.