Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Hello My Friends
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
wite_cat
Buna ma numesc Raluca si sunt o fana a animeurilor chiar daca sunt putin mai maricica icon_twisted.gif animeul care imi place cel mai mult este Inuyasha cool.gif banuiesc ca la multi le place biggrin.gif Sper sa ne imprietenim! wink.gif
Ki$$ all! wub.gif
Lumpy
Avand in vedere ca eu anul asta implinesc "venerabila" varsta de 21 de ani si media de varsta pe forum se situeaza pe undeva pe la 19-20, cam cat de maricica esti tu?

PS:bine ai venit
sailorcorvus
Bine ai venit wite_cat si sper sa iti petreci clipe memorabile alaturi de noi .
Happy posting.
wite_cat
va multumesc foarte mult pt calduroasa primire pe care mi-ati facuto rolleyes.gif
kittyshor
cum spunea si Lumpy sunt destui peste 19 ani,multi chiar peste 25 de ani..avem si mamici si tatici pe aici,maniaci de anime,deci nu cred ca anime-urile au o limita de virsta tongue.gif cei mari sunt mai copii decit cei mici din multe puncte de vedere laugh.gif

poate ai vrea sa ne mai dai niste detalii despre tine,cum ar fi ce anime-uri ai urmarit in ultima perioada sau niste preferinte,ceva care sa ne familiarizeze cu imaginea ta

pina una alta iti urez bun venit si sper sa te simti bine pe aici smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.