Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ofer Ce Am - Caut Ce Nu Am
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cereri
NoOne
Pentru ca innebunesc cautand si asteptand sa scot filme si serii extrem de rare sau in format mai bun am zis ca poate prin intermediul acestui subiect lucrurile se vor misca mai repede si mai simplu.

Cum va functiona treaba?

In primul rand ce ofer.
Pot pune la dispozitie peste 1.000 de titluri de anime-uri (serii si filme), Cum? Nu am timp de posta decat in cazuri exceptionale deci ar fi de preferat un hub pe care sa intrati. Ma anuntati aici ce aveti nevoie si eu pun in share. Calculatorul e deschis 24 cu 7 desi pe hub-uri cateodata intru mai rar... insa daca va fi nevoie voi sta "online" mai mult.

Lista va rog sa mi-o cereti prin mesaj privat specificand o adresa de e-mail la care sa trimit un atasament. E in format excel si contine inclusiv detalii referitoare la dimensiune, rezolutie si formatul video.

In al doilea rand ce caut.
Metoda prin care voi lua filmele/seriile de la voi va fi tot cea de mai sus. Nu va veti deplasa pe la posta sau prin alte parti pentru a ma ajuta cu un titlu sau doua.

In primul post voi trece titlurile pe care le caut in acest moment. Voi incerca sa nu depasesc o limita de 20-30 de titluri. Pe masura ce voi gasi aceste titluri lista se va modifica.

Eu zic ca ar fi o varianta la toate modalitatile de schimburi deja existente.
Nu bag mana in foc ca vor exista persoane care vor sari in ajutorul meu... sau persoane care vor fi incantate sa apeleze la mine prin intermediul acestui subiect... insa eu lansez ideea.

=======================

Titlurile cautate in acest moment:

1) Makai Senki Disgaea - versiunea fan-sub-ului [Exiled-Destiny] (dual-audio) - episoadele 7-13 sau versiunea fansub-ului [Anime-Supreme] (dual audio) - episoadele 1-13
2) Candy-Candy - versiunea fansub-ului [LPDM] - obtinut
3) Dog of Flanders (Flanders no Inu) - obtinut
4) Lupin III - Columbus Files - obtinut
5) Lupin III - Crisis in Tokyo - obtinut
6) Lupin III - Dead or Alive - obtinut
7) Lupin III - Farewell to Nostradamus - obtinut
8) Lupin III - Dragon of Doom - obtinut
9) Lupin III - The Pursuit of Harimao's Treasure - obtinut
10) Otogi Story Tenshi no Shippo - obtinut
11) Ace wo Nerae - episoadele 14-26 (dublate in franceza)
12) Jungle Emperor Leo - obtinut
13) Dirty Pair (1987) (Dirty Pair OVA) - versiunea fansub-ului [ILA] - obtinut
KenyaSong
poate ajuta
la columbus files e un roman cu 67%. probabil esti deja tu...?
NoOne
smile.gif Cu 72%. Eu eram ala.

Probabil in cateva ore Columbus files va fi gata. 4 ore zice microtorrentul.
DmonHiro
Tenshi No Shippo in vrei NEAPARAT in Dual-Audio? Intreb pentru ca am versiunea Anime-Takerover, insa i-a fost inlaturat dublajul in engleza.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.