Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Manga Reale
Anime-Club Forum > Ro Anime > General Manga
Mitsuki_girl
As vrea si eu sa stiu ce manga aveti fiecare,nu virtuale,si
sa-mi spuneti dak vreti de unde le-ati luat,
cam cat ati dat pe ele,
dak respectivul manga a fost facut anime sau dak urmeaza sa fie facut,
ce manga v-ati dori sa aveti, pe bune,
ce manga cititi de pe net
de pe ce site-uri le cititi?
Eu personal am asa:Death Note vol. 7 in engleza cumparat de pe mangashop(am asteptat 3 saptamani pana mi-a venit acasa),Death Note vol. 4,Loveless vol.6 si o revista tot cu manga diverse,Daisuki pe luna iunie-partea proasta e k sunt toate 3 in germana si eu nu stiu germana.Noroc cu netul k le-am gasit traduse in engleza tongue.gif
Sakura-star
pai...eu am pana acum cele 3 volume din world of warcraft pe care leam cumparat de la diverta si urmeaza sami vina coletul cu 6 volume din cardcaptors sakura,pe care leam comandat de pe www.mangashop.com .
mi-as dori sa mai am si volumele din shaman king,hell girl si nana.
pe moment nu citesc niciun manga online,dar siteurile pe care intru si care au manga online sunt : www.onemanga ,www.anime-eden.com si www.mangavolume.com
Animal
Eu am cumparat din america niste manga:Record of lodoss , Get Backers si Lone Wolf and Cub.
Trix
Well, am cumparat cateva manga (de pe site-ul www.mangashop.ro <-- are preturile afisate in dreptul fiecarei manga) dar pana acum nu mi-a sosit decat Freefall Romance de Fujiyama Hyouta. Mai trebuie sa imi vina vreo doua volume din Immortal Rain, Tramps Like Us, un volum din Mars... si nu mai stiu ce tongue.gif

Iar de citit online, da... cu gramada tongue.gif Dar in mare parte le scot de pe net in format de arhiva. Nu prea stau sa le caut online. Poate si pentru ca jumatate din lectura mea de manga consta in Yaoi si nu prea sunt multi sa posteze manga Yaoi online.

Ce mi-as dori? Passion, Eden, Eternal Sabbath si toate volumele din Immortal Rain, Mars, Tramps Like Us. Nu cer mult, nu? tongue.gif
Missa-chan
Am primele doua volume din Oh My Goddess! si un volum din InuYasha (nici nu stiu ce numar e; l-am luat de mult doar asa ca eram maniaca p-atunci laugh.gif ). In rest, mai urmeaza sa primesc in martie sau la vara. Volumele Oh My Goddess! mi le-a luat unchi-meu de la Amazon cu 10 dolari fiecare (sunt in engleza), iar InuYasha l-am luat eu cand am fost in Germania cu vreo 5 euro sau asa (in germana). Acolo se gasesc peste tot, dar sunt numai in germana.
Manga deobicei citesc de pe site-ul http://www.vimanga.ru/ si http://www.mangaspot.com/ , iar pana acum am citit primul capitol din Death Note, Bremen (intreg) si primele 5 capitole din Claymore. Vreau ca dupa ce ajung la zi cu Claymore, sa ma apuc de 666Satan, iar la vara sper sa primesc cele 4 volume din Azumanga Daioh si mai vad ce mai comand cat sunt in Germania (ca de acolo imi este mai usor).
reazor9
Am toata seria 'Death Note' si Inuyasha....... rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.