Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Good Day
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
Luna
Konnichi wa, people smile.gif
Sunt Cristina, din Cluj. am 17 ani si sunt anime-freak. Cel mai mult imi plac Angel Sanctuary si Chobits.
hm... Ascult in general gothic rock, visual kei si j-rock, desi nu imi displace nici aria metalului (in special gothic metal si thrash metal). Printre trupele/cantaretii mei preferati se afla Miyavi, Antic Cafe, Malice Mizer, Tristania, Apocalyptica si Slayer. Ador filmele psihologice si romanele de groaza.
De caracter nu pot spune prea multe, cine vrea sa ma cunoasca o sa ma cunoasca, sunt o fire prea complicata ca sa ma descriu.
Lucrurile care imi displac cel mai mult sunt ipocrizia, depresia prin care trec si caldura.
Nice to meet you all!
Shinigami Kid
Haide Cluj!!!
Wow inca un membru din Cluj biggrin.gif (so happy).
anime-freak mai degraba se zice otaku.
Mai poti zice cateva serii pe care le-ai urmarit?
Luna
Inuyasha, Naruto, Shaman king, Ah my goddess, Bleach sunt cele mai recente. Nu am timp sa ma uit la ai mult de 1-2 episoade pe zii, asa ca vad greu serii intregi. Insa am ami vazut cateva, desi nu mai stiu care unsure.gif
Shinigami Kid
That was fast... nu ma asteptam sa raspunzi asa de repede. Apropos vezi ca ti-am dat add pe mess tongue.gif .
Blue Obelix
Buna cristinaBun venit in comunitatea Anime-Club.Happy posting si la mai multe posturi.
Ranma-kun
Yokoso
Iti urez bun venit pe anime-club, sper sa-ti placa aici
Nick-ul tau imi aminteste de un personaj f.funny din Seto No Hanayome, ea era pink haired jpop idol laugh.gif
Shinju
cu mare intarziere iti zic si eu bine ai venit. clujul te primeste cu bratele deschise. daca ai timp hai pe la yume (ceainaria cu specific japonez). avem acolo un club de manga-anime. dupa descrierea ta, cel mai probabil ai ajuta la ingrosharea randurilor de la squad-ul de horror laugh.gif

PS. ai add pe mess.
Love-chan
Ohayo, Luna happy.gif
Bine ai venit pe Anime Club, te vei simti minunat aici wink.gif Te primim cu bratele deschise...dar asta ai observat deja biggrin.gif

Have fun with us tongue.gif & happy posting!


Take care....
sailorcorvus
sal Luna , Clujul e mare si bogat in fanii anime
asa ca bine ai venit si happy posting
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.