Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ceao Anime-fans!
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
Majin Trunks
In primul rand trebuie sa spun ca este marfa site-ul si forumul...pe bune smile.gif
I live in Transilvania!! icon_twisted.gif ...Wooooo...Joc sah cu Dracula...aa...never mind.
Mai exact Oradea tongue.gif ...Fan anime de la 11 ani...acum am 17...
Anime-urile preferate sunt DB,DBZ,ELFEN LIED,DEATH NOTE,NARUTO...dap...cam astea ar fi...dar nu inseamna ca nu imi plac altele....acum urmaresc Hellsing si pare klumea....Anyway I'm a 100% ANIME-fan!...Am urmarit seria DBZ de 11 ori.
Am jucat baschet de performanta timp de 8 ani huh.gif ,acum am terminat..... sad.gif
Formatiile preferate sunt:BREAKING BENJAMIN-e beton,better than Linkin Park.
WITHIN TEMPTATION-Sharon are o voce minunata...inegalabila?...as spune..da.
HAGGARD-nu sunt foarte cunoscuti dar pot spune ca genul lor de muzica-Symphonical Rock,este foarte pe placul meu biggrin.gif ........
..Concluzia:Imi pare bine sa intru in comunitatea voastra.....sa mai spun ceva?...aa..nu..ok.....PaPa
boofrickityhoo
Pai, bine ai venit smile.gif Imi place muzica ta, si eu ascult haggard si sunt de acord, breaking benjamin sunt mai tari ca linkin park tongue.gif

Kon'nichi wa
Lumpy
Haggard nu sunt cunoscuti ? hahahahaha ohh wow. Da asta mia facut ziua mai buna. Anyway welcome
Love-chan
Bine ai venit printre noi! Te primim cu bratele deschise, sunt sigura ca te vei simti minunat aici wink.gif

Have fun & happy posting smile.gif

Take care...
Majin Trunks
Thanks people...Happy sa fiu printre voi smile.gif
Sunteti foarte de treaba smile.gif ...Ms pt intampinare!
Si...Lumpy....Voiam sa spun ca cei de la Haggard nu sunt cunoscuti pe "hotarele" tarii noastre biggrin.gif .....am citit in destule locuri postari facute de romani care stiau tot despre Nightwish,Linkin',Mettalica,.....etc...dar knd a pus unul intrebarea cu tema Haggard....nimik.....ma rog...asta e doar un exemplu....stiu ca au o influenta mare in Europa,dar mai ales in america de sud.....Si...Happy ca "ti-am facut ziua" biggrin.gif .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.