Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Age Of Mythology
Anime-Club Forum > Non-Anime > Games > Strategy Games
Missa-chan
user posted image

Jocul a fost lansat in anul 2002. Extensia Age of Mythology: The Titans a fost lansata in 2003. Eu am terminat jocul fara extensie. L-am facut tot campaign-ul si sincer mi-a placut. Am facut si ceva la Scenario editor, dar nu ma puteam abtine si imi cream mie (adica imi faceam multe unitati, cladiri, resurse) mai mult decat celorlalti (fireste :-" ) asa ca atunci cand incepeam jocul nu mai era distractiv ca-i distrugeam prea usor XD. Oricum, la campaign erau unele etape pe care am crezut ca nu o sa le fac niciodata, mi se parea imposibile, dar am observat pe parcurs ca daca faci numai ce iti cere si rezolvi misiunile fara sa te abati nu aveai probleme. Eh, ca uneori te mai luau prin surprindere, e altceva. Oricum, mi-a placut sfarsitul si nu ma asteptam sa se incheie asa.

So...l-a mai jucat cineva? Daca da, cum vi s-a parut?
Daianara
Heh, AoM a fost acum vreo 4 ani pentru mine. Da, l-am jucat, mi-a placut mult. Si acum tin minte ce tari erau grecii pe mari cand putea chema un kraken sa le distruga barcile celorlalti. laugh.gif
Daca ti-a placut incearca si un Rise of Nations sau Rise of Legends. smile.gif
Yami Lurker
Pai...m-am jucat acum 2 ani.Mi-a placut jocul desi jucam foarte des cu parola "pandora's box"(sau cum era).
Tin minte ca odata m-a scos profa de romana la tabla si cum nu stiam lectia mi-a zis: "Chiar nu stii nimic,macar ti-ai invatat ceva pe ziua de azi ?" si eu am raspuns: "Poftim?Insinuati cumva ca m-am Jucat AoM toata ziua in loc sa imi invat ?"(lucru pe care il facusem)
gheorghecoser
fain jocu' ; i-am luat capatu' fara parole prima data, dupa aia numa' cu parole
hmm, titanii is tari......of cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.