Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Era-chan's Corner
Anime-Club Forum > Fan Area > Gfx
Eraiza
Well.. I'll put here my latest ''artwork'' [yea, right]

Child
user posted image

Smile
user posted image

Dream
user posted image

Evil eye:
user posted image

Be wild
[avatar]:
user posted image

[signature]:
user posted image

Feel:
user posted image

Burning#melting:
user posted image

Aaaand.. tana.. My latest set:
Scream:
[avatar]:
user posted image

[signature]:
user posted image

Yeah.. Yeah.. I'm still a n00b; I've got lotsa stuff to learn.. So don't laugh; Just give me some advice ^___^
Love-chan
Don't underestimate your power to create!

Sunt superbe...si sunt putin geloasa ca nu pot sa fac si eu asa ceva...dar am sa invat icon_twisted.gif Felicitari si te rog sa continui! wink.gif Si setul imi place la nebunie biggrin.gif
Missa-chan
*knock, knock* Era-chan is here, too. ^__^ HELLo! Well, dintre semnaturi cel mai mult imi place "Dream" fiindca la ea ai imbinat cel mai bine toate elementele. Avatarul de la "Be wild" mi-l place iar (semnatura nu, deoarece sunt unele culori adaugate care nu cred ca se potriveau). Si bineinteles, cel mai bun set de pana acum, "Scream". Nu mai stiu sigur, dar cred ca ieri cand mi l-ai aratat prima data, avea o alta marime si sincer aia mi-a placut-o mai mult. Oricum, aici ai imbinat cel mai bine culorile si c4d-urile se vad bine (trebuie sa-mi dai si mie intr-o zi niste c4d-uri).
Continua cu tutorialurile. smile.gif
Culy
Super.....nu pari a fi incepatoare....cunosti destul de bine photoshopul.....sau cu ce le faci.
Smile,Feel si Scream sunt cele mai bune happy.gif
Eraiza
Thanks guys ^ ^
@Culy: Le fac in Jasc Paint Shop Pro 8.01

Now.. I've got some more

Summer dreams:
user posted image

Be happy:
user posted image

Oh.. And some comments would be appreciated ^ ^
Missa-chan
"Summer dreams" este over-contrasted tongue.gif In rest imi place cum ai realizat flow-ul insa chiar ma dor ochii daca ma uit la ea. Scade contrastul si o sa se vada mai bine.
"Be happy" e reusita din cauza ca sunt bine asortate culorile. Din cate observa insa este formata numai din c4d-uri. Ai fi putut sa o faci mai complexa daca lucrai si cu niste brush-uri, efecte si alte cele.

Mai posteaza din alea noi ca te-ai imbunatatit de la astea incoace. tongue.gif
Rezo The Red Priest
Be Happy este mortal laugh.gif Ti-a iesit foarte bine potrivirea cu fundalul. Cel cu Saber, Smile, contrasteaza prea mult (ideea cu fundalul).

La Scream nu-mi place coltul stanga jos...rosul acela este prea simplu. Poti pune negru sau modelul din mijloc.
Eraiza
omg XD. Somebody's still commenting here laugh.gif
Ok.. Atunci sa vin si eu cu niste chestii mai noi :

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Kay^w^. C&c please =D
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.