Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: De Acum Incolo Nu Mai Scapati De Mine
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
shadow666
salutare la toti.......sunt dorina din vaslui...o nebuna ca de obicei.....13 ani si 6 luni.....imi plac ffffff mult animeurile.......yyh, kaleido star, kiddy grade, samurai 7, spiral etc etc.......sunt satena, cu ochii verzi, inalta........imi place sa desenez(mai ales pe hiei din yu yu hakusho), sa cant, sa dansez, sa compun, sa ma distrez, sa meditez etc etc........sunt in zodia capricorn, prin urmare sunt foarte incapatanata.......daca vreti sa mai stiti ceva intrebati-ma....face-ti cunostinta cu mine si va asigur ca nu o sa regretati tongue.gif ....ciao...va pup pe toti wub.gif
Layla
buna...... se pare ca sunt prima.....
avem membri noi.....sper sati placa aici.
am citeva intrebari:
ce formatii/singer asculti?
manga ai citit?
de unde esti?

in rest, have fun and no spam
Love-chan
Bine ai venit printre noi wink.gif Stai linistita ca nu vrem sa scapam de tine, ba din potriva, daca ai sa stai pe-aici te vei molipsi de buna dispozitie si ne vei iubi tongue.gif Te primim cu bratele deschise!

As vrea sa aflu ce ai vazut pana acum+ce a intrebat si Layla biggrin.gif

Happy posting and have fun smile.gif ....de ce nu-ti pui si tu o imagine acolo?Sunt curioasa cum ai arata in universul anime biggrin.gif

Take care wink.gif
sailorcorvus
Inca un membru , ce bine.
ok
Bine ai venit intre noi si speram sa nu scapam de tine .
Happy posting .
waste
OK, deci in primul rand, bine ai venit si foarte traditionalul happy posting!!! tongue.gif
In al doilea rand, manga ai citit? Daca da, ce? huh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.