Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Salut - > Van Dan
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
Van Dan
ei bine dupa c am citit regulile d la inceput am zis k asa ete frumos sa ma prezint. So:
buna dupa cum bine se stie sunt un membru nou p aicest forum, ma numesc Calugar David.urmaresc anime - uri cam de 1 luna de zile asa mai intens si pot sa spun k a devenit o manie pt mine. acum incerc si eu sa imi fac si eu o mica colectie dar mai dureaza.

ca si pasiuni ar fi ei binde anime-urile, computerele (urmez o facultate de profil), muzica buna (de toate, dar nu manele), filmele si distractia.

doresc sa-mi cer scuze anticipat pt greselile p care probabil l voi face(mai mult ca sigur).

in rest sper sa fie totul bine si FELICITARI celor care au venit cu ideia din partea mea au nota 10*


Van San biggrin.gif

P.S. si ca sa fie mai complet si nu atat de sumar "cv-ul" sunt student in anul I la Facultatea de Automatizari si Calculatoare din Cluj - Napoca,
andrutz4
Buna si bine ai venit Van San!!! as vrea sa stiu ce animeuri ai vazutpt. ca daca le urmaresti de o luna presupun ca nu ai vazut foaret multe! smile.gif
Van Dan
QUOTE(andrutz4 @ Jun 21 2007, 12:07 AM)
Buna si bine ai venit Van San!!! as vrea sa stiu ce animeuri ai vazutpt. ca daca le urmaresti de o luna presupun ca nu ai vazut foaret multe! smile.gif
*




ms pt amabilitate. si am vazut 2 anime-uri complete si acum scot ink 2 la care sa ma uit si am vazut la un prieten o ink jumatate d anime.
decio ce am vazut eu :
Gun X Sword de acolo imi vine si nik-ul
trinity blade
acum scot death note si one piece
jumatatea aceea d anime este Hime
si da am mai vazut Vampire hunter D, si Blood - the last vampire
cam asta am vazut eu
dar astept propuneri si sunt f entuziasmat de acest hobby nou descoperit biggrin.gif
andrutz4
wow!!! vad ca iti plac animeurile cu vampiri!!! si mie!!!! tongue.gif pot sa iti recomand unul care mie imi place foarte mult: Black Blood Brothers. Sper sa iti placa si tie la fel!!
Layla
sper ca nui tirziu pentru ..wellcome... din cele citite mai sus esti un incepator in animeuri, dar vad ca deja teai apreciat cam ceti place. tineo tot asa si speram ca aceasta manie va fi de lunga durata.
mai citeva intrebari:
citi ani ai?
ai citit ceva manga?(stiu ca esti un incepator, dar cine stie)
cum ai aflat de acest site?
pricess_Of_darknees

Ohayo, Van_Dan. Cam sumara prezentarea...Hm...am dori mai multe informatii despre tine!
Anyway: Happy posting!
Van Dan
QUOTE(Layla @ Jun 21 2007, 07:38 AM)
sper ca nui tirziu pentru ..wellcome... din cele citite mai sus esti un incepator in animeuri, dar vad ca deja teai apreciat cam ceti place. tineo tot asa si speram ca aceasta manie va fi de lunga durata.
mai citeva intrebari:
citi ani ai?
ai citit ceva manga?(stiu ca esti un incepator, dar cine stie)
cum ai aflat de acest site?
*


in primul rand merci de amabilitate tuturor si sa rasp la intrebari am 19 goindg on 20 (7 decembrie), si am avut ocazia sa vad chiar astazi un manga si anume Berserk. cam asta este. oricum intentionez sa ma inscriu intr-un fan club d aici din Cj si acolo o sa am acces la manga.
trust_no_more
bine ai venit, si redundantul "happy posting" biggrin.gif

simte-te ok p-aci, ca ie de bini.
Shinigami Kid
Deci ai dat si tu de Yume biggrin.gif, bun venit si happy posting.
Van Dan
da am gast si eu Yume, e f mishto imi place
Love-chan
Hello si bine ai venit! Tare ma bucur cand vad ca se inscriu oameni seriosi tongue.gif Sunt sigura ca o sa te simti foarte bine aici printre noi, sa stii ca esti printre prieteni wink.gif La cat mai multe postari si momente de neuitat biggrin.gif Ja ne..
Shinju
o, inca un clujean!!! bine ai venit si te asteptam la yume si la intalnirile clubului. hai duminica la 6 la intalnire sa ne cunoastem. eu sunt cunoscuta ca si Shii-chan pe acolo tongue.gif

PS. berserk manga rules!
Van Dan
cu cea mai mare placere doar k eu ink nu sunt inscris in club,...ink. o voi face dupa aceasta vacanta de vara. fiindk in urmat 3 luni nu voi prea fi prin tara si nah. dar apoi o sa ma inscriu si voi veni mai mult ca sigur.
waste
Pai, bine ai venit pe aici si happy posting!!! tongue.gif
Daca tot ai citit regulile, nu uita sa le si respecti, ca altfel ti-ai irosit cateva minute pretioase din viata. laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.