Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Konichi Wa!
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
Oscar
smile.gif Hallo!Sunt noua pe aici ,numele meu este Stefania,locuiesc in Iasi,ador anime-urle,mai ales:Sailor moon,rose of versailles,fushigi yuugi,wedding peach ,fruits basket,pretear,Kamikaze Kaito Jeanne etc.... Sper sa fiu accepata aici si sa-mi fac multi prieteni,otr ca aces site mi-a realizat o impresie minunata!Bye
Potteritza
Ca sa vezi de cine dam noi aici biggrin.gif . Bun venit, Stefi !! Cu siguranta iti vei face multi prieteni, aici nu e nici o problema. Happy posting (nu uita de anime-urile favorite wink.gif )!!

Edit: Nu era neaparata nevoie sa modifici postul pentru Jeanne tongue.gif . Dar cred ca ii face placere laugh.gif
Vebby
Salve Oscar. Bine ai venit pe anime-club. tongue.gif

Iti doresc sa`ti faci prieteni cat mai rapid, cat mai multi si sa discuti cu toata lumea pe la topicurile de anime despre orice subiect doresti tongue.gif

Inca o data welcome si have fun happy.gif
Sinbad
bun venit stefi dupa cate vad ai deja o prietena pe aici wink.gif))
welcome and have fun!
livia_c12
welcome to anime....sper sa iti placa....aici vei gasi prieteni caree au aceasi pasiune ca si tine....anime....cred ca ne vom intelege foarte bine smile.gif smile.gif
Love-chan
YEEEEEEEEIIII!!!!!!! Esti din Iasi!!!! Si eu laugh.gif Bine ai venit in universul anime si sper sa ne vedem la intalniri cat mai repede (ma rog, cand se vor hotari sa ne mai vedem dry.gif , eu am lipsit la ultima intalnire ohmy.gif ) Sigurte vei simti bine aici, il contrazic pe VirginBlood, suntem deja cu totii prieteni biggrin.gif Poi, happy posting si ai grija de tine wink.gif Ja ne
pricess_Of_darknees

Ohayo, Oscar! Frumoasa prezentare! Sa ai grija la reguli si iti urez un happy posting! Daca vrei sa te ajut cu ceva, intreaba-ma! Nu ma supar... Doar de aceea m-am oferit sa te ajut!:lol:
Si inca odata: Happy posting!
laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.