Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Wallpapers
Anime-Club Forum > Fan Area > Gfx
Culy
Fac si eu ce pot....... smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Noi chi
Wow ce cool o iesit esti chiar talentat/talentata imi spui si mie de programe folosesti???
andrew_seul
Si eu vreau sa aflu cu ce program\e ai imbunatatit wallpaperele respective...
Culy
ms.....folosesc adobe photoshop cs2
Love-chan
Sunt superbe! Felicitari! Te rog sa continui, abia astept sa vad si alte wallpapere facute de tine wink.gif Traiasca Photoshopul...poate am sa-i dau si eu de capat odata si-odata tongue.gif
Rezo The Red Priest
M-a socat la prima vedere al doilea dar a fost un lucru bun! E un wally reusit.

4 este interesant dar culoarea parului tipului nu se potriveste!

8 imi aduce aminte de Painkiller. F bun, puteai sa il impingi mai mult spre violenta.

Fundalul ultimului este interesant. In ansamblu toate sunt reusite. Merita sa continui laugh.gif Mult succes!
Culy
here's my best

user posted image
Culy
Semnaturile nu sunt puse in ordinea in care le-am facut biggrin.gif



user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Love-chan
Damn, oare de ce scrie sub poza "incepator" tongue.gif

a doua, a patra, a cincea, a saptea, a opta si a zecea mi-au placut cel mai mult biggrin.gif Sun foarte reusite. Sper sa nu te opresti aici wink.gif
orpheu
sal
am o rugaminte poti sa faci un sign pe care sa scrie "Orpheu"
shi "I am the god of war, I will make you suffer!!!"
pentru un jok bitefight:D
pls pls pls unsure.gif sad.gif
Culy
orpheu,o sa iti fac imediat ce gasesc un render potrivit pt textul ala....

Ms Venus pt aprecieri....cea mai reusita este a 10-a....am facut-o acum doua zile biggrin.gif
orpheu
oky o sa astept shi tine tot asa super misto sunt toate smile.gif)
mie imi plak toate biggrin.gif
Love-chan
Oooooo, da, da, chiar ca ultimul e the best! Culy-san Production e pe val! Rugamintea mea e sa le faci pe toate the best wink.gif tongue.gif Spor in continuare! pune mai multe, nu te sfii biggrin.gif
Culy
thanks venus.....incerc sa le fac pe toate "the best" tongue.gif dar din pacate nu toate ies cum vreau eu asa ca pun numai cu ce ma mandresc.....am si cateva tentative de wallpapere pe care nu le arat...
am facut si un banner in acelas stil cu wallpaperul.....dar cred ca a iesit mai bine laugh.gif

user posted image
Culy
Am facut signul......sper sa-ti placa:

user posted image
Love-chan
Wow, e superb! E...am ramas fara cuvinte biggrin.gif Ti-as cere si eu unul dar imi place asta si l-am primit de la o prietena draga, de aici de pe forum wink.gif Orpheu, sa-l porti cu placere!(asta trebuia sa zici tu, Culy tongue.gif )
orpheu
wow super misto parca mi-ai citit gandurile
exact ce vroiam imi place mult ms ms ms ms ms ms ms :-*
rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Culy
Daca vrei iti fac si tie......biggrin.gif
Astept sa-mi zica daca ii place apoi i spun....poate nu vrea sa-l poarte happy.gif
orpheu
pai asta ii pentru mine nu ?
shi o sa il port ca imi place ffff mult !!!!!
ms inca o data
Culy
only for you....ma bucur ca iti place biggrin.gif
Sper sa-mi mai ceri.....cand o sa te plicti de asta tongue.gif
orpheu
imi place ti-am spus ii super misto shi dak te plicti potzi sa mai faci unu asa ca sa il am la schimb cam ca shi asta =>>user posted image
ma refer la nuante/lumina/culori etc....
Doxx
Foarte mijto signurile...o parte le stiu...si cele care nu le stiam sunt si cele mai reusite wink.gif
Al 9lea e mijto ca se potriveste foarte bine imaginea cu scrisul tongue.gif
Iar al zecelea ii cel mai mijto.... [no comment]
keep up the good work !

Ja ne !
Culy
Thx Doxx biggrin.gif fac tot ce pot....
Orpheu,o sa iti mai fac unul k cel cu cloud,dar o sa folosesc alt render.....ai preferinte? happy.gif
orpheu
nup , te las pe tine sa ii dai frau liber imaginatiei biggrin.gif
Love-chan
Culy, am o rugaminte, daca poti si daca vrei biggrin.gif

Astazi implinesc o luna de anime-club si mi-ar place sa imortalizez momentul intr-un sig facut de tine...defapt te las sa-l faci cum vrei tu, cum iti pofteste inima, lasa-te inspirat de numele meu si de ceea ce ai mai vazut scris de mine pe-aici. Multumesc anticipat wink.gif

[later edit]: Oh, c'mon, Culy, pls pls pls biggrin.gif
nezumichan
Sunt foarte bine lucrate, felicitari! Imi place ultimul wallpaper cel mai mult, chiar ca e the best. Succes in continuare!
Culy
Venus,signul tau nu a iesit chiar asa cum vroiam eu....e cam simplu dar dragutz,zic eu......sper sa-ti placa wink.gif

Orpheu.....signul cu cloud l-am facut de cateva luni....si nu mai stiam exact cum se face dar am incercat si a iesit ceva wink.gif

user posted image

user posted image
orpheu
da misto imi place simplu/original
ms ms ms ms ms ms ms ms ms ms
Culy
Ma bucur ca iti place biggrin.gif
Culy
toti ziceti ca arata bine dar nimeni nu ma critica......haideti va rog....vreau sa aud si eu "luminozitatea scazuta.....nu-mi plac brushurile folosite......ar fi trebuit sa incerci alta culoare" etc.

Am mai facut ceva.....astept pareri si CRITICI. dry.gif

Un background pe care il puteti folosi daca doriti biggrin.gif

user posted image

Inca un bg pe care il puteti folosi....

user posted image

Aici am pus render peste primul background

user posted image
Trickster
Hmm, critici... in primul rand toate au rezolutia prea mica. In al doilea rand... crop-uri cu personaje anime incadrate de tot felul de mazgaleli multicolore si cu o fraza vezi doamne reprezentativa atasata nu-s ideea mea de wallpaper decent. Unele au elemente chiar reusite, dar ba textul, ba mazgalelile le strica putin, mai moale cu filtre si brush-uri si mai mult pe efect artistic, ca altfel ies cam de duzina. Ca sa nu mai vorbesc de semnatura huge. Imi place ca se vede ca stapanesti photoshop-ul, si tocmai de-asta poate e momentul sa mergi mai departe si sa incerci ceva artistic si original. E doar o parere...

Sper ca nu am fost prea dur, nu vreau sa demoralizez...
Culy
nu m-ai demoralizat.....cred ca sunt high moderate...cel putin wallpaperul "friends and rivals" si bannerul sunt de nivelul asta.....
Primul wallpaper e original.....fara buushes,fara C4d....arata mai bine decat bannerul?nu cred......o sa incerc sa ma axez pe ceva artistic.....maine o sa incerc biggrin.gif ...acum e cam tarziu.....(4:30) dry.gif
Love-chan
Arigatou, Culy, e simplu si dragutz...asa ca mine! Imi place am sa-l pastrez cu drag wink.gif
Culy
Uite cel mai bun sign de pana acum.....Venus,il poti folosi biggrin.gif ....celalant e prea simplu sleep.gif dar asta a iesit mai bine......si m-am chinuit mai mult happy.gif
Sunt doua variante de text.....alegi tu ce vrei....asta daca il vrei laugh.gif

user posted image

user posted image
Love-chan
Waaaaaa, kawaii! ce dragute suuuuuunt! Multumesc din suflet, Culy, iti raman profund indatorata biggrin.gif Primul sig l-am pus deja pe un CD si-l pastrez cu drag wink.gif
Culy
primul sign l-am facut pe celalant pc si pe ala nu aveam resurse....ma bucur ca iti place asta:d
Culy
Asta va place?

user posted image
Doxx
La ultemele 2 siguri lucrate, am observat ca is facute in alt stil... si pt mine e prea mult glow[defapt nu e glow...da' la asta ma duce gandul cand vad culorile astea in stilul asta tongue.gif...
Culorile is putin prea tzipatoare pentru gustul meu tongue.gif

Oricum is mijto, so... mai posteaza cand mai faci cate ceva ...
Maiden X
Waw,te pricepi foarte bine la siguri.
Preferatele mele sunt 1,4,6,7 si 8.
In schimb nu am nimic de comentat smile.gif
Daca vrei imi pot face si mie un sig cu Kikyo din Inuyasha in care sa scrie Maiden X si ,,My life for you comes like a fall
Like the fall of a star''
Asta numai daca vrei si daca poti smile.gif
In rest,imi place si nou tau sig,imi plac culorile de rosu-bleu-negru
Sper sa ne mai arati si alte siguri facute de tine!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.