Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Hy All Anime Freaks (^_~)
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
Doxx
In primul rand va spun ca sunt un "el", ascult cam orice tip de muzica ce merita... [desi predomina rock-ul tongue.gif ] Animeul care il apreciez cel mai mult cred ca e Rurouni Kenshin....
Si nu stiu ce as mai putea sa va spun blink.gif .. daca mai sunteti curiosi de ceva just ask tongue.gif


Ja ne ! tongue.gif
Vebby
Buna si welcome, Doxx.

Singura mea intrebare... dc ai simtit nevoia sa precizezi ca esti un "el"? (Ma gandesc ca o fi din cauza faptului ca pe alte forumuri lumea te`a luat drept fata..tongue.gif) Dar ai precizat la gen.. biggrin.gif

In orice caz, watch Full Moon biggrin.gif and have fun around ^.^
Zamo
QUOTE(VirginBlood @ Jun 11 2007, 09:44 PM)
Singura mea intrebare... dc ai simtit nevoia sa precizezi ca esti un "el"? (Ma gandesc ca o fi din cauza faptului ca pe alte forumuri lumea te`a luat drept fata..tongue.gif) Dar ai precizat la gen.. biggrin.gif
*

happy.gif pai acuma intrebarea mea este , tu ce esti , un el sau o ea ? laugh.gif , profilul tau ii cam confuz, iar acuma imi pare rau ca nu m-am uitat de mai de aproape cand am avut ocazia laugh.gif laugh.gif

On-Topic and @ Doxx ... de ce ne numesti freaks ? huh.gif Eu sunt o persoana normala, cu nevoi ... speciale tongue.gif
Bine ne-ai gasit , rock on \m/ (desi nick'ul tau cam da inspre hip-hop unsure.gif ) , si sa te simti bine pe aici
Love-chan
wink.gif Ohayoo, Doxx, and wellcome! Sper sa te simt bine...foarte bine aici printre noi. Happy posting, no spam and have fun smile.gif

Ce alte anime-uri ai mai vazut? Ce te-a determinat sa te inscrii aici?...Cam atat deocamdata tongue.gif Ja ne
Doxx
M-am gandit ca profilul meu poate nu e destul de detaliat...asa ca vroiam sa clarific treaba asta de la inceput smile.gif) [deci sunt un "el" tongue.gif ]

Hmm... poate ca asa am simtit ca descriu eu cel mai bine fanii anime... de-aia am zis freaks tongue.gif ... si ma includ si eu printre ei XD

Stiu ca nickul aduce mai mult a hip-hop... da' acu' cativa ani cand mi-am ales nickul asta imi suna cel mai bine XD [ however, rock on ! ]

Am ales acest site, ptc siteul pe care sunt admin, e intr-o perioada.... de "hibernare" XD si simt nevoia sa postez pe undeva...si aici am gasit nickurile unor fani anime mai vechi care ii mai recunosteam... k in rest sunt o gramada de siteuri noi cu useri incepatori tongue.gif

Am vazut destule serii, nu am nici timp si nici nu cred k imi voi aminti acum tot ce am vazut... dar daca mai urmariti forumul o sa va prindeti voi cam ce anime am vazut si ce nu tongue.gif

And no' problem, i won't spam... i have some forum experience....

Sper ca am raspuns tuturor tongue.gif


Thx pt primire smile.gif
Culy
hello bro!
Here I am too...... biggrin.gif

nu am intrebari in legatura cu prezentarea k te cunosc destul de bine biggrin.gif

e mult mai bine decat pe magia......desi nu cunosc membrii se pare ca pe tine te-au primit frunos tongue.gif
Kagome-chan
Welcome Doxx! Cred ca te stiu. In afara de Anime Magia, ai mai fost si pe alte forumuri?
Have fun around!
Doxx
hmm.. am fost pe manga-anime pe vremea cand era ..... hai sa zic inainte sa faca reclama la tv si era cva mai ok ...
Kagome-chan
Da. De acolo te stiu! Omoidashita!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.