Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: New Game :: Samurai Champloo
Anime-Club Forum > Forum > Anunturi
Coyotee
Jocul asta era planificat pentru noul engine, dar cum ala o sa mai intarzie destul, am decis sa-i dau drumu de acum.

Vroiam sa-l lansez tradus in romana, dar fiindca i-am dat drumul inainte de timp, nu am avut cand sa-l traduc (si sa ma asigur ca nu intra vreun bug in cod in acelasi timp), am lasat versiunea originala, asa cum a fost facuta.

Asa ca, ENJOY. Link-ul e in meniu, la jocuri, si bolduit sa-l vedeti mai repede.
Vebby
Yay, my favorite anime at the current time happy.gif 10xs a lot for za game, e super fain laugh.gif
Wind Slayer
E super amuzant...pana acum am ajuns la faza cu ninja aia...cand s-a luat curentul... sad.gif ce ghinion!!! Oricum, abia astept sa-l termin. Oricum, imi place faza cu o viata la 100 de monede si cum combourile pe care le poate face... ar trebui sa faceti ceva de genul High Scores... laugh.gif
Animal
Whoopi...lam terminat din a doua incercare si asta pentru ca mam plictisit la prima si mam luat cu alte treburi....
Baka man
Nici nu mi-a blocat pc-ul!!!
Baka game!!!
I hate it!!!
Dupa ce am vrut sa il ripuiesc de pe adultswim fara succes m-am gandit ca pot sa o fac de aici dar acum nici mort nu mai mai ating de jocul asta!
It's cursed, I tell you! Cursed!!!
Shinju
hehe, tare dragutz. cate leveluri are? am facut si nu am timp sa stau sa il termin, dar eram curioasa.
thanks, coyotee.
Coyotee
QUOTE(Shinju @ May 21 2007, 02:40 PM)
hehe, tare dragutz. cate leveluri are? am facut si nu am timp sa stau sa il termin, dar eram curioasa.
thanks, coyotee.

are nici mai mult, nici mai putin de 4 nivele tongue.gif
Wind Slayer
In this case, o sa-l termin acum...mai ai si alte jocuri? Daca da, cand le pui???
Sunt doar curios... laugh.gif
Coyotee
Mai am ceva jocuri, dar inca ma gandesc daca sa mai pun din ele acum, sau numai pe noul engine.
Wind Slayer
Aleluia...l-am terminat...doar THE END??? laugh.gif Credeam ca se mai intampla ceva...oricum, funny game. tongue.gif Si cand e gata noul engine? huh.gif
waste
Asta e o intrebare de nota 10...chiar, cand e gata noul engine? Adica, un reper...in vacanta de vara, la finalul vacantei de vara, in timpul anului scolar viitor...peste nu stiu cate luni/ani/zile...
Oricum, nice game, de unde-l ai? huh.gif Oricum, la cat mai multe jocuri. tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.