Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Project Sakura @ Sakuracon 2007
Anime-Club Forum > Forum > Anunturi
The Different Mechanist
user posted image

Dupa cum am anuntat in numarul 4 al revistei, pe datele de 5 si 6 mai a avut loc la Budapesta una dintre cele mai mari conventii anime/manga din estul Europei, anume "SakuraCon 2007". Vrednici cum suntem ne-am deplasat frumusel posterioarele la numitul eveniment si am discutat cu lumea, am facut poze si am strans cam toate informatiile care v-ar putea interesa despre aceasta conventie.

Ce s-a petrecut acolo? De toate. Tot ce ati putea vrea de la o conventie anime, s-a gasit acolo. Cosplay, screeninguri, AMV-uri, muzica, jocuri, karaoke, figurine, accesorii, fel si fel de marfuri anime-related si mult, FOARTE MULT anime si manga.

Bagam aici niste poze in continuare si o sa venim cu un reportaj detaliat insotit de tot ce vreti sa stiti despre eveniment in urmatorul numar al revistei.

user posted image

Standul publisherului Mangafan:

user posted image

user posted image

"300" nu a scapat de piata ungureasca:

user posted image

Reviste si manga cat vezi cu ochii:

user posted image

user posted image

Figurine si fel si fel de marfuri:

user posted image

Concurs de Dance Dance Revolution...

user posted image

user posted image

...si o parte din spectatori

user posted image

Lume pe afara, prin sala exterioara, a standurilor:

user posted image

...Si in sala mare, interioara, la proiectiile de AMV-uri:

user posted image

Iar in final, ceva cosplay:

user posted image

user posted image

user posted image

www.projectsakura.com
Kisa
Wow. Mie mi se pare ca fost super dragut. Mi-ar fi placut la nebunie sa vad in jurul meu numai volume manga si figurine anime. Si probabil toti banii din buzunarul meu s-ar fi dus pe ele. tongue.gif
Poate vom avea si noi la un moment dat asa ceva. Si cosplay! I wuv cosplay! happy.gif
LordMethos
super misto
/uav Yuna biggrin.gif
intrebare : aia cu pile tongue.gif au acces la mai multe poze ^__^ ?
gief more cosplay
DarkRaitei
Mda...mai bine nu mergeam..vedeam toate mangaurile acolo si toate chestile in ungureste....mai si faceam ceva megakill peacolo icon_twisted.gif ...oricum>>:P
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.