Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Subforum De Shoujo
Anime-Club Forum > Ro Anime > General Manga > Shoujo
Ranma-kun
Ash vrea sa creez un subforum la General Manga pentru Shoujo, tinand cont ca este unul dintre cele mai importante genuri de manga si vad ca sunt destul de multe fane pe aici.
Este cineva care este pasionat de acest gen de manga, si are timp liber sa se ocupe de acest subforum ca moderator ?
Kisa
Chiar era timpul sa apara subforum-uri pentru diferite genuri si in ceea ce priveste manga. happy.gif Asa ca multumim Ranma-kun si asteptam moderatorii sa apara. tongue.gif

Nu stiu daca merge si pe baza de propuneri (sau daca au timp liber si chef), dar le-as propune pe Shinju si pe Moonsparkle intrucat sunt active in General Manga. smile.gif
Ranma-kun
Merge oricum, numai sa fie interesate respectivele persoane.
Vebby
Am anuntat`o pe Shinju sa treaca p`aci sa raspunda.. happy.gif
Eu una sunt pentru...evident. Si subforum, si mozi tongue.gif
Shinju
sunt interesata. mai ales ca stau f mult timp pe forum in fiecare zi.
decizia va apartine. smile.gif
Emanuel
si eu sunt pt subforum smile.gif - si nu am nimic impotriva lui shinju tongue.gif

aa, am o intrebare pt Virginblood : mei, tu esti baiat sau fata ? de ce folosesti genul feminin ? " eu una" - pt ca vad ca la status esti trecut baiat blink.gif Sorry daca e prea personal, dar m-ai bagat de tot in ceata laugh.gif
ruxi
da, ar fi o idee. si sunt de acord cu mozii propusi. ah ce dor imi e de vremurile cand aveam timp de manga.... laugh.gif

@Emanuel: ROFL laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Moonsparkle
omg, acum realizez ca citesc doar shoujo o_o

sunt mirata de faptul ca am fost propusa. la cate mangauri am citit... *embarrassed* oricum, tinand cont de faptul ca Shinju e interesata si are timp liber, cand eu ~cel putin teoretic~ nu ar trebui sa am, I guess I should say congrats Shinju si yay pentru subforumul shoujo! happy.gif
Tessa
Foarte buna ideea^^.Abia astept sa populez subforumul (doar sa am destul timp XD).
Legat de moderator, eu zic ca Shinju e o alegere excelenta happy.gif.
Ranma-kun
Ok done, subforum created, moderatoare sunt Shinju & Moonsparkle, 2 heads are better than one, or in this case 2 shoujos.

Sa-mi spuneti ce topicuri de la General Manga sa mut aici.
Moonsparkle
why thank you happy.gif

uhm.. ar mai fi si:
* Anatolia Story
* I's
* I.O.N.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.