Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /usr/home/roanime/forum.anime-club.ro/forum/lofiversion/index.php on line 655
Anime-Club Forum > Wata No Kuni Hoshi
Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Wata No Kuni Hoshi
Anime-Club Forum > Fan Area > Fansub RO > Diclonius Subs
intellect
user posted image

Wata no kuni hoshi - The Star of Cottonland

Dedicated to all cat lovers out there tongue.gif

Mai multe informaţii despre film găsiţi pe forum şi aniDB.

N-am reuşit să găsim alt fişier video decāt fansubul grupului honobono. Am īncercat să le obţinem permisiunea lor, am aşteptat o săpătmānă, īnsă nu au răspuns īn nici un fel. Fansubul original avea traduceri īn şapte limbi, noi am păstrat numai engleza şi am adăugat romāna. Presupun că n-or să se supere pe noi. sad.gif
Oricum, vizionare plăcută!

Torrent
Shinju
ioi, nu pot sa cred. nu pot sa spun decat ca va iubesc, va iubesc tare de tot wub.gif . chiar ieri spuneam unui prieten ca am vazut Cat Soup si ca imi aduc Tenshi no tamago. a zambit si a zis "ar trebui sa iti aduci The Star of Cottonland, sunt sigur ca o sa iti placa". "stiu, chiar vroiam sa il caut zilele astea..."
iar voi imi faceti surprize de genul asta. sunt in extaz...yeeey

you've just got a permanent seed for it biggrin.gif .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.