Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gallery
Anime-Club Forum > Forum > Probleme tehnice
KenyaSong
iar daca tot am descoperit categoria asta...

i'ute o frumoasa eroare pe care mi-o serveste cand accesez categoria Gallery: un join frumos, scris ca la carte wink.gif ...

QUOTE
There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here.

Error Returned
mySQL query error: SELECT c.*, i.caption, i.date, m.name AS mname, m.id AS mid FROM ibf_gallery_categories c LEFT JOIN ibf_gallery_images i ON (i.id=c.last_pic) LEFT JOIN ibf_members m ON (i.member_id=m.id) ORDER BY c_order ASC mySQL error: Table 'anime-club.ibf_gallery_categories' doesn't exist mySQL error code: Date: Saturday 03rd of March 2007 03:20:52 PM

We apologise for any inconvenience
Coyotee
Problema vine de la faptul ca a fost galeria instalata, dar a fost scoasa, dar fiindca pt forum ea inca exista, itzi apare link-ul.

pe scurt: GALERIA NU FUNCTIONEAZA SI NICI NU VA FUNCTIONA.

Galeria va fi disponibila pe noul engine!
darkbombonik
pt k topicul se numeste Gallery,am o nelamurire legata de poza..miam schimbat poza...da akum tot vechea poza imi apare cand postez pe forum...scz dak nu trebuia sa postez aici da nu stiu unde in alta parte astept un raspuns rapid...plzzzz huh.gif dry.gif
Coyotee
QUOTE(darkbombonik @ Mar 11 2007, 06:38 PM)
pt k topicul se numeste Gallery,am o nelamurire legata de poza..miam schimbat poza...da akum tot vechea poza imi apare cand postez pe forum...scz dak nu trebuia sa postez aici da nu stiu unde in alta parte astept un raspuns rapid...plzzzz huh.gif  dry.gif


Dupa ce incarci noul avatar, in caz ca apare tot ala vechi, da un refresh la pagina si ar trebui sa apara cel nou. Problema vine de cache-ul browser-ului si modul in care sunt denumite fisierele incarcate.
darkbombonik
sad.gif dry.gif am incercat si tot nu merge...ufff
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.