Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Angel Sanctuary
Anime-Club Forum > Ro Anime > Anime FAQ
KenyaSong
AS are doar 3 episoade?
e putin tampita intrebarea dar vreau sa fiu sigur. vrea cineva sa ii scot animeul asta, i-am aratat pe wikipedia ca nu-s decat 3 episoade dar nu crede.
(adevarul e ca nici mie nu prea imi vine sa cred, tocmai d-aia postez aici...:D)
multumesc
Crystall
da...tocmai ce l-am vazut si eu ieri si n-ai crede ca sunt doar 3 biggrin.gif persoana respectiva sa citeasca manga. acolo cred k se continua povestea, nu? din moment ce sunt 20 de vol...
Emanuel
la sfarsitul eps. 3 exista un preview pt eps. 4 (ceva cu sevotharte.. fain) dar din pacate nu a iesit niciodata sad.gif . Eu inca sper la o continuare
neeta
Ma gandesc, ca au vrut mai mult un preview pt manga. In plus, a creezi un anime dupa intreg subiectul mnga nu numai ar fi f greu (se stie ca in anime de obicei se lasa afara o gramda de lucruri), dar si f controversat. Este destul de anti-crestinism.

Oricum: read the manga tongue.gif Cu notele autoarei cu tot (sunt f hazlii).
KenyaSong
deh, ma gandesc ca persoana nu va vrea sa citeasca in prostie niste poze la calculator...
[si nici eu...]

insa, daca ma gandesc mai bine, postul tau, neeta, parca m-a facut curios... mi le-as scoate la imprimanta [dupa ce le caut] dar... hm... atatea foi ??!!?? :))
neeta
Nu am spus ca mi-a fost usor sa citesc pe calculator manga... si in mod ciudat ma apuca dorul de lectura pe la 11 noaptea (asa ca stateam pana la 3-4 dim sa citesc)... cand in sfarsit ma induram a mai las si pt a doua zi... simteam ca nu mai pot inchide ochii, desi deja imi lacrimau tongue.gif

Eu am vazut OVA inainte si mi-a placut la nebunie, dar manga e muuuuuult mai bun.
AMICU
Are intr-adevar doar 3 episoade OVA si mult mai multe manga ,insa nu am gasit nimic tradus in RO.
Stie cineva ceva in acest sens?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.