Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Stie Cineva Daca Gasesc Carti Yu-gi-oh In Buc?
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea
seraphx
un prieten vrea sa-si cumpere, e mare fan yu-gi-oh, si nu stie de unde, daca cineva poate sa-mi ofere un site, o adresa de magazin ceva smile.gif , mersi
Nessaja
Pe Manga Shop.ro am vazut manga Yu-Gi-Oh. Mai au si Yu-Gi-Oh! Duelist si Yu-Gi-Oh! Millenium World.
seraphx
mersi mult smile.gif btw vezi ca ai gresit linku biggrin.gif mancasi un h
Nessaja
Cu placere wink.gif Si mc, am modificat link-ul laugh.gif
Muza chan
Eu am cumparat saptamana trecuta de la Diverta din magazinul Unirea (la etajul 3). E vorba de Structure Deck Lord of the Storm.
seraphx
si cat au costat ? smile.gif , nu d-altceva dar nu ma pricep la preturi la asa ceva si o sa i le cumpar eu, ca el nu e din bucuresti
Muza chan
Cred ca 35 RON pachetul.... sper sa-mi amintesc bine si sa nu-ti zic aiurea. Oricum, trebuie sa iei 2 Starter Deck-uri.... si daca gasesti si niste booster-e (pachete cu carti aleatoare cu care se pot personaliza Starter deck-urile). Dar nu aveau cand am cumparat eu.
seraphx
hm deja sunt in ceata, o sa-l pun pe el cred sa si le ea atunci smile.gif (eu n-am nici o treaba cu yu-gi-oh), mersi mult de info, it really helped

Later edit @Muza Chan: cartile sunt originale btw ? smile.gif , scuze daca-s sacaitor, dar sunt complet paralel cu cartile astea biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.