Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Caut Un Serial ... Old .. But Goldie
Anime-Club Forum > Ro Anime > General Anime
LordMethos
Asta e valabil pt ai mai batrani care au petrecut cu Italia 1 , canale 5 , rai 1 .. etc ....
Era un serial mai NewAge .. despre Arthur si cavalerii mesei rotunde
Mai exact era o echipa de fotbal american care a fost teleportata in trecut .. si faceau pe cavalerii.
Nu mai stiu daca se incadreaza la Jap Animation, but i kinda liked that .. si caut.
Daca imi puteti da detalii .. snt mored then welcomed.

Reedited :
just found a nice link pe youtube
http://www.youtube.com/watch?v=czuUvQRCsIA...related&search=
asta era serialu .. daca il are careva sau stie careva ceva ... talk .. or forever bla bla bla
mangadela
da frateee si eu sunt extra fan italia uno canale 5, eu vizionez animeurile in italiana, doamne ce vremuri..........acolo mi s-a implantat pofta de animeuri, u now sailor moon , capitanul tzubasa, milla e shiro, o god!!! si numte altele, nu mai vorbesc de Cristina D'Avena cu melodiile ei fantastice( le am pe toate) tongue.gif si stiu si aces desen animat. Sniff!!!!
anaxor
Si eu am copilarit cu Italia 1, dar sa stii ca nu ma simt deloc batrana. biggrin.gif Stiu ca am vazut anime-ul, dar nu imi amintesc exact titlul. Daca il stiti voi, as putea incerca sa il caut pe eMule (merge bine si am gasit multe anime-uri vechi asa).
ghepardu
Ok sunt 99% sigur ca nu este anime.
Tot ce este bun la serial e actiunea. A fost dat si pe pro tv o perioada de timp.
Afli mai multe despre el aici
si ai un torent aici, are putini seederi.
sper ca te-am putut ajuta

PS: topicul asta nu are ce cauta in General Anime, ar trebui sa fie in Anime FAQ sau Diverse
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.