Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Site-ul Diclonius Subs
Anime-Club Forum > Fan Area > Fansub RO > Diclonius Subs
Coyotee
In sfarsit, site-ul Diclonius Subs a fost lansat.

Linkul este : http://diclonius.ro-anime.net/

Enjoy ppl
NoOne
Felicitari! Felicitari!

O intrebare daca mi-e permisa: va pot ajuta si eu cu ceva traduceri? Am in plan GITS - SSS, Vampire Hunter D si Vampire Hunter D - Bloodlust pentru ca Wolf's Rain e aproape finalizat. Mai am doar un episod si cateva replici.
diclonius4120
QUOTE(NoOne @ Jan 29 2007, 09:57 AM)
O intrebare daca mi-e permisa: va pot ajuta si eu cu ceva traduceri?


Sigur că da. Te facem diclonius imediat icon_twisted.gif . Īnsă ar fi de preferat să găsim episoade raw pentru ce vrei să traduci, să nu ne folosim de munca altor grupuri.
Ranma-kun
Ar trebui schimbata culoarea si fontul la textul alb, e prea bright pe backgroundul ala si prea mic textul.
In rest e tare biggrin.gif
NoOne
smile.gif Sa fac o lista cu ce raw-uri sa cautati... in caz ca vreti sa "lansati" si traducerile subsemnatului?

[Eventual daca aveti o serie in gand dati-mi de veste si poate o s-o strecor in planuri. Inca nu stiu ce sa iau ca serie mai mare GITS sau NGE]
Vebby
QUOTE
căutăm un diclonius care să scrie prezentările īn locul nostru tongue.gif


laugh.gif Mai e valabil?
diclonius4120
Da.
Vebby
Hehe, well, daca aveti nevoie, cand si ce, pm me. Mi`ar face placere happy.gif
intellect
Cānd: oricānd, chiar şi acum
Ce: oricare dintre proiectele la care nu avem rezumat, adică Rose of Versailles, Hellsing, Muteki Kanban Musume sau Byousoku. Chiar şi la celelalte, dacă ai idei mai bune decāt noi.
Cum: oricum, numai să sune bine īn limba romānă şi să fie pe cāt se poate original. Dacă ne place, vedem după. Iar dacă ne place foarte mult, te angajăm cu normă īntreagă, cu vectori, coarne şi tot arsenalul de real diclonius cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.