Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Login problem - forum
Anime-Club Forum > Forum > Probleme tehnice
Diana
De multe ori am patit urmatoarea traznaie ..ma loghez ... imi apare numele jos la persoane on-line ...sus la linkul de logout scrie tot login ... deci sunt guest ...dar loginul este reusit ... iar m-am pacalit si am postat ca Guest smile.gif)
Coyotee
Hmm, nu stiu care ar fi problema, cred ca este o problema la configuratia browser-ului (vezi daca ai cookey-urile activate) si ar fi bine sa-ti sezeti securitatea la default. Asta ar trebui sa rezolve problema.
DMonk
Sigur, ai putea sa nu folosesti IE. Alte browsere care nu sunt bazate pe motorul IE merg perfect. Ex. Opera, Mozilla, Netscape.
Diana
Folosesc Opera de ani buni ... pe Explorer nici n-am incercat vreodata forumul asta.
DMonk
Si ai probleme cu Opera? Eu n-am avut nici o problema.

Vezi la Preferences, sau in File/Quick Preferences.. daca ai enable cookies, javascript, daca se identifica ca Opera sau ca altceva. Dunno... daca Opera mai are cateodata vreun bug, e rezolvat la urmatoarea versiune.
APoKLips
Am o intrebare

Sunt si eu pe Opera (7.23 btw)

Vreau si eu sa stiu dece imi expira log'in'ul?



PLS remedy this !!! E stresant... Sau sa fie ca nu totdeauna imi raspunde serverul de la DAP ?
removed_on_request_20121227
si eu am o rugaminte. de ce numi ramane autologin option? cami fac niste nervi tot dand log in...
Kataracta
Poate ca nu activat cookies-ul pe calculatorul tau. Sau daca le ai probabil ca e vreo problema. Da delete Cookies si cred ca ar rezolva problema. Acum depinde si ce browser folosesti
APoKLips
Hm.. kata... vrei sa zici ca tu nu patesti la fel... cand cookie'urile expira dupa o ora?! :roll:

Iar cu "Log me on automatically each visit:"... nu'mi merge orice as face. Mai bine spus am pus sa accepte coockies indiferent si tot nu vrea.
chibimox
am mai schimbat ceva prin setari pe acolo .. sa-mi ziceti daca simtiti sau nu vr-o schimbare
removed_on_request_20121227
nope. same old same old..... sad.gif sad.gif :cry: :cry: ...
zeri
Cred ca numai la Opera se manifesta chestia asta. Recent am trecut si eu pe browserul asta ca sa scap de eroare de tucows.dll a IE-ului si de chestia cu Forbidden-ul de le MyIE2 biggrin.gif . Dintre 3 rele prefer problema cu login-ul smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.