Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Amv
Anime-Club Forum > Fan Area > Gfx
DarkGohan
pai .. nu am vazut o categorie despre amvuri .. daca este si nu am vazut'o imi cer scuza ... al treilea amv al meu .. as vrea sa stiu niste opinii

Naruto - Remember it - On Youtube
spyderverr
well... nu mi'a placut... in primul rand ce e cu melodia aia... trebuia sa folosesti o alta melodie care sa aiba legatura cu ceea ce se intampla... nu aia asa de lenta... dar aia nu e o melodie de la un ED din INUYASHA?... poate ma insel... anyway stiu melodia da nu's sigur de pe unde este... damn... macar schimbai melodia cand s-a batut cu HAKU... acolo putea fi folosit un rock... nu melodia aia "lacrimogena"... ce ai facut tu: ai luat 2-3 episoade si ai unit secventele cele mai importante din ele... dak vroiam sa revad acele secvente bagam dvd'ul si nu era mare greutate sa le gasesc... chiar m'a plictisit acest AMV... poate din cauza ca am vazut NARUTO de 3 ori =))... nimic special... MISTO este asta: Goodbye Prince Vegeta - Thousand Foot Krutch - Phenomenon... efecte misto si melodia belea... cel mai tare AMV care l'am vazut... doar ca este DBZ AMV... nu NARUTO AMV... anyway... te las pe tine sa faci diferenta dintre cele doua AMV'uri... OBSERVA CUM SUNT FOLOSITE EFECTELE SI MELODIA (aproape fiecare sunet, dak nu toata melodia are legatura cu cate o secventa video: pauze, "cuvinte", treceri de la o secventa la alta, etc...)
DarkGohan
da well e al 2 - lea amv al meu ...
Shinju
e al doilea sau al treilea? ca deja nu mai inteleg....

mda, se putea mai bine, fii mai atent data viitoare cum combini muzica cu ce pui acolo...
Kobra
am intrat aici d curiozitate da dau shi yo un hint cat imi downloadeaza cva amvuri tongue.gif ... aanyhow eu itzi recomand sa intri p animemusicvideos.org .... cel mai mare site d amvuri shi cauta acolo d la studioul istiv spirit never dies shi la amv ii zice shounen bushido ... sa vezi acolo amv in kre banuiesc k s-au bagat zile nu ore shi zile bune ... foarte bine imbinat lip sinc layer peste layer peste layer ... shi + o melodie bestiala ... itzi recomand sa-l vezi p-ala intai tongue.gif yah u guessed it it'z me fav tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.