Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Proiectii In Club Revenge (bucuresti)
Anime-Club Forum > Forum > Anunturi
finn
mda...
ei a trebuit sa se intample si asta.
oameni de la anime-club au pile in clubul Revenge din Bucuresti unde au aranjat proiectii (anime) in fiecare duminica.
pana acum au fost doua sesiuni, urmeaza a treia, dar...
ca multe manifestari de acest gen, cea din Revenge e in pericol de a nu se mai face deoarece poporul in cautare de senzatii nesanatoase, nu se oboseste sa iasa din casa o data pe saptamana, cautand aceste senzatii pe canapeaua de acasa.

in fine daca e cineva interesat locatia se numeste Revenge si se afla pe strada Selari 9-11 (curtea sticlarilor la subsol)-scrie mare revenge.
proiectiile incep la ora 17.00
The Different Mechanist
O sa fiu pe acolo. Si nu singur.
Kobra
nush d c s-a facut topicul asta k avem deja unul d proiectzii da las k bag aici sa vada lumea mare p pagina d start ... dudez la 4 juma la tnb in fatza sa merem in revenge b there >:[ k dak nu venitzi ne anuleaza seara ... asha k move urselvez d p canapea sau din fatza klcului shi hai ... haaai shi tu mentos k nu t vede lumea luni d zile ... pune cva mai gros shi hai shi tu tongue.gif
Trix
Uite cine vorbeste... omul care venea cu proiectia de anime (Golden Boy) si care a intarziat... Rusinica domnule Kobra tongue.gif

In ceea ce priveste proiectia... ne-am delectat cu un episod din Tenshou Tenge, doua din Black Blood Brothers si restul, din pacate nu am mai putut sta sa il vad, Bastard si in cele din urma Golden Boy. Dar un inceput foarte fain si care, dupa cate am vazut, a atras destule priviri curioase de la trecatorii si participantii din Revenge care nu aveau nici clin in maneca cu anime-ul biggrin.gif

La mai multe! smile.gif
NOTORIOUS
Vacanta s-a terminat deci e timpul iar sa va relaxati in fata unui ecarn maaaare facand ceea ce va place, sa va uitati la anime. Si daca unii din voi cred ca examenele sunt un motiv sa nu vina, eu tin sa spun contrariul. Eu am reteta de la medic sa ma uit la anime inainte si dupa un examen si cred ca e valabil pentru toti cei de aici laugh.gif .

Programul e acelasi: in fata la TNB la 16:30 sau la Revenge la 17:00. Astept intrebari daca sunt nelamuriri.
The Different Mechanist
Pe 21 se repeta fapta. Binevoiti a ne onora cu prezenta ca doar pentru voi se face asta...
fiona
mai e in fiecare duminica, ca nu mai stiu.
kmrade
duminica vin sigur .. adica maine biggrin.gif dar ce program e ? ce o sa se proiecteze
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.