Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cica Iar Joc Nou :d
Anime-Club Forum > Forum > Anunturi
Coyotee
Se pare ca azi va mai aduce un joc nou.

Acesta se numeste Sobics School (click pe nume pt a juca)

Este un joc original corean, modificat de mine.

Jocul e tip puzzle, ENJOY ( u will have lots of fun ) ^^

Astept parerile voastre despre joc aici!

Ce trebuie sa faceti: sa adunati blocurile de aceasi culoare la un loc pentru a forma grupuri de 4 sau mai multe blocuri. Nu conteaza forma lor atata timp cat se ating intre ele pe verticala sau orizontala.

Jocul are daca nu ma insel 999 nivele asa ca aveti ce juca smile.gif
Trickster
Belea, aproape ca-mi vine sa fac noapte alba laugh.gif
Kobra
o_O wow ... dat big ... aanyow it's funky XD ... da mai mult d 12 n-am facut ... oricum tare deja 3 joace noi biggrin.gif keep it up smile.gif deja am pierdut cel putzin 2h azi doar p astea XD
rete
yey , inke unul , frumos nene , imi pklace , poc poc , blocuri , tetricx cu o noua fata
shinigami
Favoritul meu. Cel mai relaxant.

Singura problema e ca dupa ce iti intri in mana (la a doua incercare) devine plictisitor pentru ca nu mi se pare ca exista vreo diferenta de dificultate intre primele 100 de nivele. Parca de la 100 incolo cad ceva mai repede?

L-am lasat balta la un moment dat. Pana la 999 chiar ca faci noapte alba.

Trix
Chiar ca e adictiv biggrin.gif Good game.., funny dolls sau ce or fi
Tenshi
... unde e butonul de "pauza"? o.o
shinigami
Azi noapte nu am vazut nici unul. Am "pierdut" cand m-am dus sa-mi iau un pahar de suc. Evil game... Nici nu-l mai incep acum, ca nu am destul timp. Cam cate ore pentru fiecare 50 si/sau 100 de nivele? A cronometrat cineva? tongue.gif
Hamster
Prea addictive, am ajuns pe la lvl 13-14 si s-a dus un ceas tongue.gif tongue.gif tongue.gif. IT IS EVIL biggrin.gif
Coyotee
Din pacate, jocul nu are buton de pauza. Poate o sa reusesc sa-i implementez eu unul.

Anyway... urmatorul joc e tot Tetris, dar tetris clasic dar cu un mic twist smile.gif You will see....
Tenshi
Ar fi ceva sa pui un buton pentru pauza.

Imi place ca avem jocuri aici. Mie joculetele astea simple imi plac mult. Mai ales ca au si o interfata kawaii de tot. =)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.