Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Manga-uri La Dalles!!!!!
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Anunturi
bogdan

La targul de carte de la Sala Dalles, la standul Popa Import au adus manga-uri, in germana cu 100.000 volumul. Din pacate nu au prea multe:
- au volumele 18, 19 si 20 din Angel Sanctuary
- volumul 5 din Basilisk
- volumul 4 dintr-un shojo care din pacate are titlul in germana si nu mi-am dat inca seama care e varianta in ro, eng sau jap
- volumul 8 din Chobits

Astea sunt cele pe care le-am gasit. Au foarte multa marfa (nu numai manga ci si carti) si nu au putut desface toate cutiile inca. In unele dintre ele s-ar mai putea afla manga-uri. Oricum vor mai cauta si va tinem la curent.

Au si comics-uri frantuzesti daca intereseaza pe cineva, cu 150 000 vol.

Programul este pana duminica inclusiv, intre 10 si 20. Duminica exista posibilitatea sa se inchida mai devreme, dar nu pot confirma o ora inca.
ruxi
noh super

daca mai vezi postul meu, spune-i tu te rog Mariei ca vreau si eu volumele alea din AS please!!! Unde anume e standul? Ca sa nu orbecai aiurea laugh.gif
zeri
Aud ca standul e activ acuma la Teatrul Ion Creanga. Ia sa punem stire pe prima pagina...sa vaza poporu' biggrin.gif
kaeru
RAKUEN !!!!!!!!
seandreea
blink.gif Cum am putut rata asta? sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.