Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Agent Aika
Anime-Club Forum > Anime detaliat > Ecchi
Razvan_Asakura
In primul rand stiu ca nu multi ati vazut sau ati vizionat macar 1 ep din acest anime...dar de curand mam uitat la primele 2 ep. si vreau sa cer parerea unora sa stiu dak se merita sa fie vazut pana la capat?!......
Am postat la ecchi fiindca genul animeulu este..... dry.gif dry.gif biggrin.gif
Sidonix
alo tovarasu'... nu stiu unde ai invatat sa pui problema la modu' asta... mie mi se pare normal sa vezi ceva si dupa aia sa vorbesti despre acel ceva iar intrebarile se pun pe FAQ.
Eu am vazut acest anime si daca zic ca nu se merita te mai uiti??!!
axi
mey sid, partea buna in orice rau exista tongue.gif ... asa am ajuns si noi sa avem topic la vestitul agent aika ... si la cat s-a vorbit pe aici de el ... muah ... cand am vazut prima data acest topic am crezut sincer ca avem deja si ca asta trebuie sters ... da ca sa vezi tongue.gif

agent aika ... nu-s prea multe de zis despre anime ... Aika este un agent mai mult sau mai putin secret ... ceva gen James Bond, care bate toti inamicii ... mai mult fete bineinteles, care reusesc de fiecare data dupa ce sunt batute sa "aterizeze" in pozitii care de care mai "artistice" tongue.gif ... all in all ... panty shots la greu tongue.gif

deci da merita ... sau nu nu merita tongue.gif ...
Sidonix
yeah... action-pantz combo anime style smile.gif... imagini artistice foarte expresive si peisaje paradisiace de jos in sus si nu ma refer numai la palmierii de pe insula tongue.gif... si totusi pe mine m-a delectat si actiunea la propriu nu numai la figuri...adica figurat biggrin.gif ... astept acontinuarea dupa cum zic ca se va mai face una tongue.gif... action... go... jump... thumph biggrin.gif
Zamo
Agent Aika a fost (cred) primul anime ecchi care l-am vazut...si normal i was like ... yeeeey pantz laugh.gif
Cum se zicea mai sus , agenta secreta care bate pe toata lumea (majoritatea fete imbracate sumar happy.gif ). Despre poveste nu poti sa spui prea multe si nici sa te astepti la prea multe,daca-ti place genul, savurezi ceea ce primesti laugh.gif
Acuma totul depinde de ce preferinte are fiecare,eu m-as uita si la o continuare,daca apare biggrin.gif
Dark_Angel
Da.... biggrin.gif Agent Aika merita vazut... biggrin.gif
Bataie intre fete...frumoase...animeul este super si amuzant.Pe deasupra este si un ecchi extraordinar. dry.gif
yaba
Am vazut cele 3 episoade din AIKa R-16: Virgin Mission si mi-au placut. Nu stiu cum or fii restul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.