Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Un Serial Mai Vechi
Anime-Club Forum > Ro Anime > Anime FAQ
Sc0rp10n
Caut un serial mai vechi, daca i-si mai aduce cineva aminte, ce s-a difuzat cu ceva timp in urma pe RTL2 sau italia1. Era vorba de un tip cu o buburuza galbena. In tipul ce era urmarit, iese de pe sosea si in loc sa se prabuseasca ajunge in viitor. Aici dupa ceva aventuri e recrutat intr-o echipa speciala a politiei, unde i-si modifica "putin" buburuza si transforma un vechi colt ca arma.
Sidonix
nope... si e ciudat ca nu-mi amintesc de el tinind cont la cit rtl si it 1, canale 5 vazui... nasol e ca atat italienii cit si nemtii modifica titlurile asa ca greu de gasit corespondentul titlului original in jap... bafta la cautari
Sc0rp10n
Hahahaha, am aflat cum ii zice : Mirai Keisatsu Urashiman Anidb
il vazusem pe RTL2, acolo ii zicea Rock`n`Cop
intre timp a inceput sa-l scoata A-Classic, din pacate ca nu am reusit sa dau de versiunea de la Haterman, asa ca rabdare pina termina A-Classic cu el.
Ranma-kun
Wow, si eu l-am vazut cand eram pe clasa I sau a II-a pe rtl2, ma intrebam de nush cati ani cum se chema acel anime. 10q Sc0rp10n biggrin.gif
Ranma-kun
Ok, se pare ca nemtii au uploadat mai toate anime-urile care au fost vre-o data la ei la TV, pe youtube: http://www.youtube.com/results?search_quer...p&search=Search
Sc0rp10n
laugh.gif Mersi mult pentru link si info. Intre timp am gasit versiunea integrala de la Haterman pe emule. O sa dureze ceva pina il dau jos da merita rolleyes.gif intre timp o sa ma delectez cu versiunea de pe Youtube.
Ranma-kun
Mai gaseshti si mila, Rock'n'Roll Kids etc, all the oldies seem to be there, nur Deutsch muss Man verstehen biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.