Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pt Festivalul Otaku Unde Se Intalneste Lumea !!
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea > Intalniri
kmrade
parerea mea e sa ne vdm mai multi undeva pt a merge spre festival ... deci la tnb intrarea in tnb defapt biggrin.gif sa ne vdm toti la ora 12:30 si sane cunoasteam eu as vrea sa cunosc lume pt k dak vin e nashpa sa nu cunosc pe nimeni !! :| deci astept parerile voastre.


dry.gif sper k nu am gresit unde am postat smile.gif blink.gif
bogdan
mahh nush ce sa zic ...topicu nu e gresit pus..cel putin se potriveste cu sectiunea de intalniri... dar nu vad sincer rostu unei intalniri a membrilor inainte de fest.. si inca la TNB i meen lol ...festul e chair la TNB .. o sa ai ocazia sa faci cunostinta cu noi aia restu la fest acolo... sau la afterparty tongue.gif

Ps si oricum e prea din scurt propusa ideea
Scorpio
Pai nici nu vad rostul a ne intalni inainte avand in vedere ca oricum numai noi o sa fim acolo .... unii o sa vina mai tarziu ca mai au si alte treburi.....nu-i de parca mergem la nu stiu ce expozitie unde vin foarte multi oameni si nu ne gasim......mergem la ..... o chestie
kmrade
frumos zis chestie biggrin.gif .. poi eu ziceam asa .. fictiv .. mai exact unde e la ce etaj ? k eu am fost la casa de bilete la tnb si am intrebat de sala rotunda si mia zis k e jos la amfiteatru .. nu prea stiu exact tongue.gif
Coyotee
Intrarea pe care tre' s-o folosesti e cea de pe partea stanga a cladirii. Deasupra intrarii scrie mare Centrul national de dans sau asa ceva. Acolo urci pe scari sau cu liftul la ultimul etaj. Acolo se va tine Otaku Festival smile.gif
kmrade
ms mult poi atunci sa stiti k vine kmrade peste voi smile.gif) hm si cu cativa animosi inraiti si un tip care e paralel cu animele dar vrea sa invete smile.gif nu cred k sunt probleme
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.