Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Evenimente
Anime-Club Forum > Forum > Anunturi
aldonza
26/27 sept., ora 19,la Teatru ''Ion Creanga " are loc un spectacol de dans japonez(modern)
11-12 noiembrie, Timisoara, Festival de cultura si civilizatie japoneza(despre asta nu stiu mai multe informatii,dar o sa fiu acolo biggrin.gif )

Cei interesati sunt asteptati tongue.gif
Probably me
Păcat că nu zic nimic pe site cei de la Ion Creangă. O fi intrarea liberă, n-o fi, cine-s protagoniştii etc.

Despre festivalul de la Timişoara de ce nu ştii nimic? smile.gif De unde aflăm?
aldonza
intrarea libera,iesirea pe branci tongue.gif .
protagonistii-o trupa de dans din japan,al carei nume evident l-am uitat biggrin.gif ,dar va spun mai cand o sa ma uit pe afis tongue.gif .
cat despre festivalul de la timisoara pe parcurs ce aflu informatii va anunt tongue.gif
Shinju
voi fi in bucuresti atunci si clar vreau sa vin....numai sa pot gasi locatia si sa dau si de cei care vin acolo.

@aldonza, nu putem aranja cumva sa ne intalnim undeva prin oras si sa mergem acolo? mi-ar fi de mare ajutor. dac poti te rog scrie-mi un pm. multumesc anticipat.
aldonza
pentru cei interesati mai fac un anunt tongue.gif
"Imblanzirea scorpiei"-varianta japoneza,actori japonezi,regizor japonez si tot ce mai vreti voi cu traducere in limba romana sau engleza(nu stiu sigur) tongue.gif
cand:maine(03.10.2006)-ora 19
unde:T.N.B-sala amfiteatru
biletele sunt disponibile la casa de bilete a teatrului si costa in jur de 10 RON biggrin.gif

doritorii sunt asteptati biggrin.gif
NOTORIOUS
>_<.. nu se ingesuie nimeni la teatru... daca am fi fost si noi putin mai multi (macar 4 dry.gif ) m-as fi dat peste cap si ajungeam si eu.. dar asa e prea multa bataie de cap... gome...

PS: Inca mai e timp, e 17:30 laugh.gif ... si nu, nu am postat doar ca sa actualizez thread-ul rolleyes.gif icon_twisted.gif
aldonza
eh...pacat pentru cei care nu au fost.
a fost chiar marfa si puteti sa-l intrebati si pe card dc nu ma credeti.
daca vreti sa mergeti...mai aveti maine o sansa tongue.gif
NOTORIOUS
Mai avem o sansa?... oook... si acum ne lasi in suspans.............. ce sansa? adica in ce moment rezonant din viata noastra se iveste aceasta sansa? biggrin.gif
aldonza
QUOTE(NOTORIOUS @ Oct 3 2006, 10:26 PM)
Mai avem o sansa?... oook... si acum ne lasi in suspans.............. ce sansa? adica in ce moment  rezonant din viata noastra se iveste aceasta sansa? biggrin.gif
*

eh,ma refeream la faptul ca maine mai e o reprezentatie tongue.gif .si cei care nu au fost si vor sa mearga...mai au maine acea sansa tongue.gif
removed_on_request_20121227
Yup, chiar a fost tare, si celor care au ocazia sa mearga diseara, le recomand din toata inima sa o faca.
Actritele sunt really really really really pretty... poate e ceva mai convingator. biggrin.gif
aldonza
Desi nu am informatii concrete voi face acest anunt pentru cei interesati:maine de la ora 9:30 are loc la Palatul Copiilor din Bucuresti un festival organizat de micii japonezi de la Scoala Japoneza. smile.gif
Din cate stiu eu intrarea e libera,iar spectacolul dureaza de la 9:30 la 12:30(stiu ca e dimineata biggrin.gif )
Cine e interesat este rugat sa se prezinte. tongue.gif
Mai multe informatii la fata locului biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.