Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Insfarsit Carti Originale Si In Romania
Anime-Club Forum > Detaliat > Yu-Gi-Oh!
grim_sage
http://www.fantasygames.ro/index.php?page=Single-uri

Le-am verificat deja, am cumparat un starter deck si este 100 % original.
Baieti au proiecte mari , printre care si amenajarea de cluburi si introducerea romanie in campionatele mondiale biggrin.gif
Anzai
Wow nice. Trebuie sa spun ca era si timpul. Anyway batlle packs mai gaseai pe ici si pe acolo. Dar nu sunt sigur daca nu sunt cumva piratate (stiu sa deosebesc una originala de o copie banala dar daca astea sunt piratate, insemana ca sunt falsuri foarte bine facute tongue.gif ). Anyway daca mai afli ceva de turneu tine ne la curent, ca joculetzul e chiar dragutz.
Angelus
ce pot spune altceva decat e si timpul pentru asa ceva, sper sa se deschida o sala si la tm, ca pe aici nu am gasit nici un loc unde sa gasesc carti originale
nur_camyn
eu nu am vazut sad.gif
sinedd
Carti originale in romanaia .....hm ...................intr-un timp era un magazin in Bucuresti numai despre yu-gi-oh ,dar s-a inschis si ala....in general animeurile nu sunt prea bine vazute in romania de catre lume (maneaua conduce) oricum iertati aberatile .....poti comanda de site-ul yu-gi -oh card game un super deck si te asigur sunt super originale nu ai ce sa pierzi .Nu stiu sigur asa am auzit pe acest site iti da o adresa unde poti sa te duci la antrenamente de duel (cursuri yugi)
Alan90
Cum se achizitioneaza cartile...doar online sa uexista si un magazin de unde le poti lua ?
Muza chan
Se gasesc in magazinele Diverta (cele mari, din Plaza sau din Mall Vitan). Sunt mai multe seturi, eu am retinut Structure Deck Lord of the Storm.

Nu stiu sa-ti zic mai mult, pentru ca eu nu joc (eu joc TCG World of Warcraft si Star Wars). smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2022 Invision Power Services, Inc.