Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Acg Subs
Anime-Club Forum > Fan Area > Fansub RO > ACG Subs
Pages: 1, 2
Tessa
Vreau doar sa va multumesc din nou pentru ca ati subtitrat Summer Wars. A fost un film reusit, iar la adresa subtitrarilor nu am nici o plangere.

Keep up the good work! ^^
Kassy
As vrea sa downloadez One piece strong world dar nu e nimeni la seed. Ma poate ajuta cineva? biggrin.gif
spyderverr
Sa stea cineva la seed la Claymore.
mattebu
Astazi ACG implineste 5 ani de activitate (si adormire). Pentru discursul meu frumos si pentru cele cateva episoade pe care le traducem intrati pe siteul nostru. smile.gif

http://acg-subs.com/news.php?readmore=177
mattebu
Heh. Topicul are 5 ani si aproape 2 luni. Suntem tari.

Oricum, mi-am zis sa mai scriu pe-aici cu ce ne mai ocupam, poate mai sunt oameni dornici sa urmareasca subtitrari in romana (sau mai stii? poate si sa ajute).

Proiectul nostru de baza (il numesc asa pentru ca e singura serie ongoing la care lucram) este Fate Zero. Am lansat episodul 6 astazi. In rest, mai avem 2 episoade (care vor aparea foarte curand) din Detroit Metal City, cateva din Anohana, putin de lucrat pana facem tot Genius Party-ul, etc
O lista cu proiectele active puteti gasi aici: ACG SUBS
Lista completa a proiectelor poate fi gasita la... pagina cu proiecte (no shit?).

In rest, pentru injuraturi and stuff, puteti lasa mesaj pe shoutbox sau sa-mi daci mie PM aici. :-??


Sanatate. O sa revin cand mai am ceva de spus. smile.gif)
mattebu
Sezonul 1 din Fate Zero este subtitrat complet in romana. Puteti descarca versiunea HD 8bit de pe acest torrent . Pentru XVID sau HD 10bit intrati pe site-ul nostru.
De asemenea acolo puteti urmari episoadele online si urmari si alte proiecte la care lucram.


Pace.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.