Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: noi Download-uri Pe Site
Anime-Club Forum > Forum > Anunturi
Ranma-kun
Ok, daca va uitati la downloads veti descoperi o noua categorie intitulata Episoade Anime.
Acolo o sa adaug o serie de anime-uri in format rmvb sau avi etc. Momentan am adaugat doar seria Black Cat insa voi adauga multe altele in curand. Seriile vor ramane permanent sau pana cand nu pica serveru unde le hostez.
Pe langa asta mai e si sectia de "Portia de Anime" unde Zeri uploadeaza saptamanal 2 serii anime diferite in High Quality.

Daca aveti anumite requesturi pentru anumite serii care sa le pun la download le puteti exprima aici.
mattebu
Pai ai putea pune Tsubasa Chronicle...Nu pentru mine ca eu le am pe toate ... tongue.gif
Moonsparkle
what a great idea smile.gif mai ales ca is si rmvb-uri tongue.gif so thank you happy.gif

Tsubasa Chronicle ii mult... but what about Kare Kano?
Ranma-kun
Acuma am uploadat Blood+ trebuie sa-l linkuiesc si apoi pun Tsubasa Chronicles. Am sa vad daca am pe undeva si Kare Kano si daca da am sa-l uploadez.
Moonsparkle
lol laugh.gif ce aiurita is biggrin.gif
acuma am realizat ca de fapt eu cautam Koi Kaze, nu Kare Kano biggrin.gif damn K's dry.gif biggrin.gif nvmd tongue.gif
Ranma-kun
Ok, Blood+ 45 eps si filmu is pe site, insa vad ca pe nimeni nu-i intereseaza...
Daca mai sunt oameni interesati de downloaduri rmvb sa posteze aici
xyz
QUOTE(Ranma-kun @ Sep 16 2006, 02:19 AM)
Ok, Blood+ 45 eps ...

Nu merge descarcat nici un episod, sunt 0 fisiere.
Ranma-kun
Toate episoadele sunt online, asha ca go and download:

In plus am mai adaugat:

Filme:

Appleseed 2004
Vampire Hunter D Bloodlust
XXXholic
Final Fantasy The Last Order
Yonna_in_the_Solitary_Fortress

Ultimele 3 mai trebuie sa le linkuiesc

Games:
Evangelion: Girfriend of Steal

Serii:

Ranma 1/2 Season 1 (trebuie s-o linkuiesc pe site though)

Daca mai aveti wishuri spuneti.
Trickster
Daca Ranma e avi I'm a happy camper biggrin.gif
Java-Leen
din partea mea, cel mai mult mi-as dori sa ramana valabile pe site pana le downloadez eu pe toate ^^... btw, cam cat o sa ramana de fapt? Sa stiu si eu sa ma incadrez in timp biggrin.gif
Ranma-kun
Downloadurile adaugate de mine sunt permanente, mai precis pana cand pica serverul. Insa de pica va pot da linkuri de freehosturi de unde sa le luati.
sweetkagome
dak ai pui Higurashi No ​Naku ​Koro pls k il am pe un site da vad k nu-l pot downloda de akol nush dc nu mere sad.gif
Tessa
Eu as vrea sa pui si restul episoadelor di Weeding Peach....momentan nu sunt decat 4 sad.gif.
Iar episodul 2 din Bolood+ nu exista...e tot episodul unu...am avut un shock dupa ce la-am downlodat >__>.
In rest totul e ok deoarece zeri pune tot ce imi trebuie la portia saptamanala de anime...oh happy days ^__^!
Andrei Duda
unde se gaseste dragon ball z jocul imi puteti spune sau il puteti posta? daca nu spuneti-mi macar torrentul PLS
spyderverr
care joc? ca sunt foarte multe jocuri dbz.
daca vrei budokai, nu iti mai pierde timpul degeaba pentru ca nush dak vei gasi vreo versiune pentru pc, si daca vei gasi o sa fie "panarama" sa joci un asemenea joc cu tastatura dry.gif ; daca vrei dragon ball online, va trebui sa astepti pana in 2008 sa iasa versiunea oficiala, dar nu e sigur daca va fi distribuita si in alte tari in afara de korea si japonia...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.