Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Se Termina Filler-ul!
Anime-Club Forum > Detaliat > Naruto
Trickster
Umbla zvonul, mai ales ca s-a zis ca Movie 3 e ultimul film Naruto cu actiunea inainte de saltul temporal (sau asa scrie pe ann), ca se termina filler-ul pe la episodul 200 si ceva (204 parca e sfarsitul de sezon). Eu unul sper ca-i adevarat, poate o sa merite din nou vizionat.

Bring on the badass ninjas ph34r.gif
Miroku-san
Ai dreptate ..se termina ..si o sa inceapa Kakashi Gaiden si dupa el.......NARUTO 2 !!!!!!YEEEEEEE si incepe Chuunin Exam 2...o sa fie bestial...


Pt.r mai multe informatii...PLot...Episoade....Caractere..si asa mai departe vizitati http://en.wikipedia.org/wiki/Plot_of_Naruto_II
Crystall
ar fi si cazul sa se termine mad.gif deja nu mai suport!! e adevarat k fillerele sunt funny de urmarit, dar sa dureze atata, fara pic de actiune adevarata dry.gif de cateva luni de zile n-am mai avut rabdare sa urmaresc seria... mad.gif
Shikamaru
cica incepe in Martie. Check youtube for teasers.
Coyotee
QUOTE(Shikamaru @ Jan 29 2007, 08:51 PM)
cica incepe in Martie. Check youtube for teasers.


Nu incepe in martie, incepe pe 15 februarie. Check again before making this kind of post
Trickster
Ce s-o intamplat cu 15 februarie? Hmm, ann tot 15 are trecut...

Ah well, who gives a damn, probabil o sa scoata iar 10 episoade si se intorc la fillere

LE Vad ca a fost Coyote mai prompt ca mine tongue.gif
Shikamaru
erm...right. Se zvonea intr-o vreme ca se termina la inceputul lui ianuarie, and look at it now - nothing happened. Asa ca ramane de vazut daca incepe storyline-ul in februarie cu adevarat sau nu.
Coyotee
QUOTE(Shikamaru @ Jan 30 2007, 09:36 AM)
erm...right. Se zvonea intr-o vreme ca se termina la inceputul lui ianuarie, and look at it now - nothing happened. Asa ca ramane de vazut daca incepe storyline-ul in februarie cu adevarat sau nu.


Aceasta data a fost anuntata OFICIAL de producatori atat LIVE cat si pe site-ul oficial naruto.
Trickster
Cat si in Shonen Jump tongue.gif.
Shikamaru
good then.
Coyotee
Well... preview-ul pentru noul episod zice totul. Din epul urmator, pleaca Naruto
for the 3 year jump
Sa speram ca vor da si Kakashi Gaiden.

O yeah... o chestie care am observat-o abia acum... chiar la sfarsitul outro-ului, au bagat un mic spoiler: cum va arata noul costum al lui Naruto
Shikamaru
oh man biggrin.gif expectations are high
Trickster
Indeed, ma reapuc si eu de o serie la care am amintiri placute... ca fapt divers am vazut reclama la el pe Jetix tongue.gif. Ah, si sper sa mai renunte la debilele de flashback-uri daca tot are manga avans asa de mare, nu stiu daca de data asta o sa mai am rabdare cu ele.
Unknown
O iau de la capat cu innumaratoarea, si tura asta avem 2 ep. intr-unu. Abia astept, bine ca e pe vine biggrin.gif

p.s.: am avut un soc cand am auzit vocea lu' naruto de pe Jetix mellow.gif Nu am rezistat mai mult de 3 minute.
Trickster
laugh.gif am auzit, n-am vazut dar mi-a zis cineva ca suna penibil. Daca a fost suficent de penibila incat sa-mi si zica e clar biggrin.gif

Asa, daca tot e sa reinceapa m-am uitat si la ultimul episod de filler, nu stiu de ce dar toata partea cu plecarea lui Naruto mi-a adus aminte de ce ma uitam la serialul asta - uitasem complet ca-i fain.
LArSON
au aparut primele doua eps din Naruto Shippuuden, dattebayo si SD l-au tradus deja, enjoy biggrin.gif
Saike
QUOTE(Shikamaru @ Jan 29 2007, 07:51 PM)
cica incepe in Martie. Check youtube for teasers.
*


eu am renuntat asteptand....
le urmaresc in japoneza cu sub. in engleza pe net.
Trickster
Uh... s-o terminat filler-ul, nu era nevoie sa dezgropi topicul tongue.gif
Saike
QUOTE(Trickster @ Jun 18 2007, 03:48 PM)
Uh... s-o terminat filler-ul, nu era nevoie sa dezgropi topicul tongue.gif
*


eh soarta...da eram plictisita si trbuia sa mai dezgrop ceva... tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.