Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Probleme cu emailul
Anime-Club Forum > Forum > Probleme tehnice
Shinju
hm, da, m-a uimit un pic tentativa aia cu "inchiderea forumului"...
dar ...nu de asta postez acum...
intai si intai, cand am incercat sa intru direct in probleme tehnice mi-a aparut No topics were found. This is either because there are no topics in this forum, or the topics are older than the current age cut-off.

am putut scrie doar daca am dat reply la ultimul post de aici....asa tre sa fie? parca data trecuta cand am intrat in probleme tehnice nu era asa....
iar doi: prietenul meu are si el user pe forum yori, numai ca nu a intrat de mult si si-a uitat parola. a zis ca facut toti pasii care trebuie pt a primi alta noua, dar nu a primit inca nimic in mail.
ma puteti lamuri oare de ce si cum se poate rezolva problema aceasta?
Coyotee
QUOTE(Shinju @ Jun 10 2006, 02:55 PM)
intai si intai, cand am incercat sa intru direct in probleme tehnice mi-a aparut No topics were found. This is either because there are no topics in this forum, or the topics are older than the current age cut-off.


A aparut fiindca am sters vechile topicuri de probleme.
QUOTE(Shinju @ Jun 10 2006, 02:55 PM)
am putut scrie doar daca am dat reply la ultimul post de aici....asa tre sa fie? parca data trecuta cand am intrat in probleme tehnice nu era asa....

Puteai deschide un topic nou. Asa era cel mai bine
QUOTE(Shinju @ Jun 10 2006, 02:55 PM)
iar doi: prietenul meu are si el user pe forum yori, numai ca nu a intrat de mult si si-a uitat parola. a zis ca facut toti pasii care trebuie pt a primi alta noua, dar nu a primit inca nimic in mail.
ma puteti lamuri oare de ce si cum se poate rezolva problema aceasta?


Problema e ca pe host-ul actual nu functioneaza mailul.

Roaga-l sa trimita de pe adresa cu care s-a inregistrat un mail la webmaster(at)anime-club.ro cu noua parola si o voi schimba manual!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.