Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Warcraft 3 - Dota
Anime-Club Forum > Non-Anime > Games > Strategy Games
Mikael
Warcraft 3 presupun ca il stie toata lumea, acuma sa va aud care jucati dota? si daca se poate sa bagati si nicku cu care intrati poate ne intalnim in vreun meci wink.gif
Mogadorian
Eu joc Warcraft III, Defenders Of The Ancients, dar inca nu am inceput sa joc pe net... momentan nu joc pe net prea mult dar... cauta-ma I3@I>_dogy... poate ne intalnim on line si-ti arat ca si noi stim sa ne omoram. Despre eroi, nu am preferati... imi plac arcasi... aaa... imi place in ultima vreme Akasha- queen of pain.
Mikael
pt cei interesati a fost creat biggrin.gif un site pt maniaci de dota care apartine clanului meu biggrin.gif http://www.clan-slk.go.ro/ cine e interesat de clanwar sau are clan si vrea sa participe la un turneu sa intre sa vada cum sta treaba cool.gif biggrin.gif
L@dy D@rkness
I love war3 and dota dar nu il mai am din pacate:(( nush de ce m-am trezit k l-a sters cineva din calc si nush cum sa fac rost de el, e varianta varumeo care sta la 18 km de mine dar mai greu k are mereu treaba. Eroi preferati: Lyncatropu' Banehollow(oi fi scris bine?)-lupu meu favorit, Traxex-dupa parerea mea cel mai usor de jucat cu ea si un bun ero cu care sa incepi jocul, King Leoric, Aiushta- e tare rau de tot, Viperu iara e tare dar il urasc nush dc dar sunt unii eroi pe care nu-i sufar! cam atat de la mine despre dota, cred ca ma imbolnavesc de inima daca nu joc si eu macar o data pe net, after all it's my favorite game u know.
Lyzzard
omg ce jok misto (de fapt e mod da nu conteaza tongue.gif) e asa de k-lumea , tzin minte ca intarziam la scola ca ma jukam prea multa dota laugh.gif jukam ca maniacu , 4 luni numai asta am jukat pana cand m-am plictisit , da acum m-am reapucat din nou datorita eroilor noi shi a diferitelor buguri reparate .jok bine cu orce erou , iar singura preferinta care o am e bloodseekeru
keNnY
Imi plac in general eroii de strenght, iar ca erou favorit e Earthshakerul...nick-ul meu e keNnY... si nu mai am clan...pentru ca s-a destramat...unul dintre jucatori a plecat in olanda... si inca unul a plecat in alt clan...asa ca deocamdata am renuntat si eu la dota pt o perioada... dry.gif
waste
I love Warcraft 3, dar nu pot juca pe net din cauza ca nu prea imi merge netul. Dar am terminat jocul de pe CD. E destul de greu la inceput, dar dupa aia e floare la urache(daca eu as fi in lumea aia, l-as omori din prima pe printul Arthas pentru ca si-a omorat tatal ohmy.gif ). tongue.gif
Mogadorian
Schimbare de nume...acum sunt Mogadorian din clanul }D.C{(Dominus clan) dar cred ca-l schimb pentru D.o.C...ma mai gandesc, eroul meu preferat e Barathrum, shi ocazional Gondar...ne vedem pe net...
Van Dan
QUOTE(Mikael @ May 31 2006, 04:01 PM)
Warcraft 3 presupun ca il stie toata lumea, acuma sa va aud care jucati dota? si daca se poate sa bagati si nicku cu care intrati poate ne intalnim in vreun meci  wink.gif
*



uite mai intr-adevar oameni cu, care poti discuta lucruri frumoase: anime-uri, si dota.
intr-adevar cam asta este dota imi place la nebunie si mie sa-l joc numai k eu am o mica problema intru k nebunul inainte si mor. eroi preferati care ar fi: Razor, Traxex si mie (bv L@dy D@rkness), N'aix, Bone Flecher si ar mai fi. dar astia sunt principalii. d fapt ma descurc cu orice erou de range. nu-mi plac eroii de inteligenta.
si nik-ul este pintilie
master
Nu ma gandeam ca o sa gasesc jucatori de dota pe aici, eu sunt un jucator foarte vechi de dota, joc de 3 ani la nivel foarte inalt deoarece joc in ihcs si particip cu diverse la competitii organizate de MyM si altele daca ati auzit, daca nu, nu mai continui cu balivernele.Locul unde joc nu e bnet deoarece e delay si din momentul aparitiei GG client un simulator de lan in care efectiv nu exista delay sau lag m-am decis sa renunt la bnet pt ggc.Daca o sa intrati pe acest program nick'ul meu e masteru dati un add si poate jucam mi-ar face mare placere.Cya.
Randeemuss
Si eu joc tot pe GG - Client. am nickul de Randeemuss... cand vreti sa jucam, sa ma anuntati:P
Eroi favoriti: Silencer si Geomancer
WhiteAngel
Si eu tot pe GGC joc...WhiteAngel1st e nickul... poate mai jucam vreodata

P.S: daca jucati pe GG si aveti nevoie de clan intrati aici http://fcmao.myforum.ro/
Cruz
Wow sa inteleg ca nimeni de pe forum numai joaca Dota ?

Nu ca nu ar fi de inteles cu abundenta de jocuri noi cu grafica mult mai buna aparute acum. Eu unu insa inca mai practic sportul asta din cand in cand. Desi acum e plin de map-hackeri care strica jocul odata la 20 de mecuri se mai gaseste si un meci frumos si echilibrat. Numai e ce-a fost odata.
PhoeniX
Indeed, (Warcraft 3) nu mai e ce-a fost odata. Un joc de strategie cu un story awesome... si intr-o zi a aparut dota. Hell broke lose :|
PuffPuffPass
Am jucat si eu o perioada buna de timp Dota. Dota este doar o harta, un mod pentru Warcraft 3. Mai nou au iesit tot felul de jocuri asemanatoare ( League of Legends, Hon etc.)

Caut playeri de Warcraft 3 TFT care inca mai apreciaza un joc de strategie pentru ceea ce este biggrin.gif Deci, daca nu va este prea lene sa mutati doar o singura unitate si sa cumparati items doar pe un singur erou, va rog sa ma anuntati smile.gif Chiar caut lume sa facem un clasic Warcraft 3..
Akashiro Kitadawa
QUOTE(PuffPuffPass @ Dec 28 2012, 10:35 AM)
Am jucat si eu o perioada buna de timp Dota. Dota este doar o harta, un mod pentru Warcraft 3. Mai nou au iesit tot felul de jocuri asemanatoare ( League of Legends, Hon etc.)

Caut playeri de Warcraft 3 TFT care inca mai apreciaza un joc de strategie pentru ceea ce este biggrin.gif Deci, daca nu va este prea lene sa mutati doar o singura unitate si sa cumparati items doar pe un singur erou, va rog sa ma anuntati smile.gif Chiar caut lume sa facem un clasic Warcraft 3..
*




Daca esti interesat,putem juca.Daca apucam pana in revelion, jucam, daca nu, dupa.

Doar tre sa reinstalez jocul.
dmf
Doreste cineva invite la dota2? Singura conditie e sa aveti cont de steam mai vechi de 30 zile.
Akashiro Kitadawa
QUOTE(Akashiro Kitadawa @ Dec 28 2012, 03:20 PM)
Daca esti interesat,putem juca.Daca apucam pana in revelion, jucam, daca nu, dupa.

Doar tre sa reinstalez jocul.
*




eu am vreo 6 inviteuri unsure.gif . Care iti e nicku de steam? Poate jucam smile.gif.
PuffPuffPass
QUOTE(Akashiro Kitadawa @ Dec 28 2012, 03:20 PM)
Daca esti interesat,putem juca.Daca apucam pana in revelion, jucam, daca nu, dupa.

Doar tre sa reinstalez jocul.
*



Din pacate nu am jocul original sad.gif deci nu pot accesa serverele Blizzard .. Eu am versiunea free de pe Eurobattle. Iti poti descarca de acolo tot ceea ce ai nevoie si daca nu ma insel, cred ca au si un tutorial pentru asta.
Contul trebuie reactivat odata pe luna, si cum nu am mai jucat de atatia ani, mam reapucat recent de el, cred ca trebuie sa imi fac un cont nou.. Iti voi lasa nick-ul care probabil va fi tot PuffPuffPass, asta daca nu este cumva luat deja. Acum ma uit sa ma inregistrez.
Akashiro Kitadawa
QUOTE(PuffPuffPass @ Dec 30 2012, 01:42 PM)
Din pacate nu am jocul original sad.gif deci nu pot accesa serverele Blizzard .. Eu am versiunea free de pe Eurobattle. Iti poti descarca de acolo tot ceea ce ai nevoie si daca nu ma insel, cred ca au si un tutorial pentru asta.
Contul trebuie reactivat odata pe luna, si cum nu am mai jucat de atatia ani, mam reapucat recent de el, cred ca trebuie sa imi fac un cont nou.. Iti voi lasa nick-ul care probabil va fi tot PuffPuffPass, asta daca nu este cumva luat deja. Acum ma uit sa ma inregistrez.
*




Nu conteaza daca ai versiunea originala sau piratata ca oricum nu jucam pe Battlenet. Putem folosi Hamachi daca e. Oricum, rezolvam dupa sarbatori daca e.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.