Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Requests
Anime-Club Forum > Fan Area > Gfx
ruxi
well, stiu ca e cam out of space, dar am nevoie de ajutorul celor care se pricep la photoshop (eu is doar un novice in domeniu). poate cineva sa-mi faca si mie o coperta dvd pentru un mixtet de mangi? furnizez eu pozele, nu asta e problema.

asa ca sugestie, topicul asta poate deveni cu timpul unul de requesturi ale celor mai putin priceputzi si care au nevoie de ajutorul comunitatzii.

thnx in advance smile.gif
^Dash^
BUZZ me if you need my help... sau daca stii pe cineva mai experimentat, nush, iti pot trimite portofoliul meu ... to see if i'm worthy... biggrin.gif wink.gif
ruxi
mersi mult dash. vorbim pe mess atunci.

ce spirit de ajutor in randul comunitatii noastre. 60 de vizualizari si un singur raspuns.. e un pic dezamagitor, dar nah.... laugh.gif
Urfe
Fac si o aprofundare in 3D (3D/Texturare/Animatie etc) aici (stii tu unde, ruxi).. Daca nu iti trebuie prea repede, te ajut cu placere dupa diploma biggrin.gif
ruxi
ah urfe ce tare esti smile.gif

normal ca vreau ca o sa am sigur nevoie de inca una pana termini tu cu diploma. se aglomereaza mangile si nah.. cu cat mai multe cu atat mai bine.

apreciez frumosul gest al lui Dash si Urfe. thanx guys! smile.gif
Urfe
Da, da, sunt un geniu modest. rolleyes.gif
CyBeR
Ruxi, sper sa nu te superi dar am modificat titlul topicului pentru a-l face general. Inca ma gandesc daca sa-l trec pe sticky sau nu, depinde de cum se vor prezenta oamenii pe aici.

Cateva chestii: nu frecati oamenii la creier pentru lucruri care nu le veti folosi...fara chestii: "Vreau si eu un sig din anime-ul X" iar mai apoi nu va mai aratati fata pe aici. Tehnic, cer doar bun-simt.

Desi ma indoiesc sincer ca n-am sa am motiv sa inchid si sa sterg topicul in 2-3 saptamani pe motiv de inutilitate...sper sa mearga. Eu nu ma ofer sa fac nimic zilele astea din cauza faptului ca sunt mari sanse sa nu mai vad net o perioada (ISP problems).
ruxi
nu ma supar ca l-ai facut general, tocmai asta era ideea.

si te rog nu-l inchide. eu chiar am nevoie de coperti de dvd-uri, altfel n-as fi facut topicul, doh! => o sa trec relativ des pe-aci si sunt sigura ca mai sunt si alti doritori
Zamo
Sunt si eu curios sa vad daca se poate (cum nu ma pricep de nici un fel) sa se faca un wallpaper mai mare,de cel putin 800x600 ,sau si mai mare) cu avataru'l meu (fara chestia de jos "interactiv) ... ma cam tenteaza sa-l am si sa-l imprim pe un tricou negru.

Am eu alte idei,da nu cer prea multe,acuma icon_twisted.gif ... tongue.gif
^Dash^
Your wish has been granted...
user posted image

PS: Daca te descurci in Photoshp si vrei .psd-ul, exprima-te tongue.gif ... Sper ca esti multumit
Zamo
Uhuuuu ... Tu ^Dash^ mare "zeu" al photoshop'ului tongue.gif ... te voi rasplati in ... mici si bere icon_twisted.gif ... laugh.gif ... mersi mult ... poate o sa-ti mai fac un req candva ... daca ai timp ... Arigatooo
^Dash^
Haha... laugh.gif, no big deal... 10 minute workout. Daca te uiti atent o sa vezi portiuni un pic nefinisate. Dar rezultatul e destul de asemanator...
Vebby
Ok, am venit si eu cu cersitu. Sper sa ma pot face inteleasa. biggrin.gif
Vreau un wallpaper care sa aiba personajul din poza 1 si care wallpaper sa semene cu poza 2.. in sensul ca are culori calde, e linstit, e o atmosfera placuta bla bla bla :|. Ambiental.. cred.. happy.gif Si pozele

Poza 1 -> Nana-chan
user posted image

Poza 2
user posted image

Sankiu anticipat biggrin.gif
Morrigan
i tried to make one, VirginBlood-chan.....hope you like it...

Warm Feelings
user posted image
Probably me
user posted image
Vebby
Wow, nu ma asteptam sa`mi si raspunda cineva asa devreme laugh.gif
Multam mult de 2 la amandoi biggrin.gif
Probably me
ruxi, dacă mai e valabil trimite-mi şi mie pozele pt DVD, cine ştie, poate iese ceva.
ruxi
@ Probably me: wallpaperul tau din Nana e superb! eu am fost plecata o saptamana, dar azi trimit poze, si tie si lui Dash. Da-mi o adresa de mail sau un id de messenger. *hugs Dash and Probably Me*
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.