Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Inuyasha - Subtitrari - Seria + Filmele
Anime-Club Forum > Fan Area > Fansub RO
Pages: 1, 2
mdN
Imi poate da cineva un link direct cu subtitrarile in engleza ale episoadelor 1-93?
naruto anime fan
sal mie imi place foarte mult inuyasha dar am doar 3 subtitrari in ro
aaadela
Mai exista traduse cateva episoade. Daca dai click aici, poti descarca urmatoarele episoade:
Ep. 1-3 traduse de NoOne & Shadowcat.
Ep. 4-7 traduse de aaadela.
Ep. 18-21 traduse de andrew_seul.
Ep. 90-91 traduse de fyo
donKeryto
Restul ep nu mai titrati?
marmota.ucigasa90
Va ajut si eu dak mai e valabila problema cu subtitrarile...stiu ce e scrisa de aqum 3jde mii de ani( 30 de mii )(invitatia pentru sub)...dar ce sa fac...abia acum mi-am descarcat ( de fapt descarc ) seria inuyasha...si caut subtitrarile in romana...ca e nashpa de tot cu audio in engleza si sub de asemenea...in engleza...
Astept mail pe adresa marmota.ucigasa90@gmail.com
sau pe mes... id- alexandru_medre
Multumesc
zeri
Multi s-au aratat dispusi sa traduca dar putini chiar au realizat ceva. Sa vedem acuma ce curaj ai. Scrie aici ce ai reusit sa traduci.

Ce am gasit pe net tradus in romana
Ce am gasit pe net tradus in engleza
alynutzaa
care ai subtitrari de la inuyasha ? episoadele sunt de la 1-167 .. da-ti-mi si mie cate aveti pls . pup biggrin.gif
zeri
Pentru unii e mai greu
Paul9
Am vazut ca La Inuyasha va-ti oprit la subtitrarea 3 asa ca daca vreti eu as putea sa realizez o subtitrare deoarece ma descurc bine cu engleza dar mai intampini mici probleme la partea software.Asa ca daca aveti nevoie de ajutor da-ti un pm la paul_nt2002@yahoo.com si un mic tutorial chiar cool.gif
alexexe
QUOTE(aaadela @ Aug 1 2009, 10:12 AM)
Mai exista traduse cateva episoade. Daca dai click aici, poti descarca urmatoarele episoade:
Ep. 1-3 traduse de NoOne & Shadowcat.
Ep. 4-7 traduse de aaadela.
Ep. 18-21 traduse de andrew_seul.
Ep. 90-91 traduse de fyo
*



Fara suparare adela...dar eu zic sa lasi balta proiectul asta...ati facut totul in bataie de joc... http://www.peteava.ro/canal-260/filtrare/categorie/522 lipsesc o gramada de litere...si plus de asta mai gasesti si cate o fraza in engleza uitata pe acolo...mai bn prefer sa il vad in engleza...e mult mai usor de descifrat wink.gif
Kreatur
stfu, daca stii engleza foarte bine, inseamna ca nu-s pentru tine traducerile astea. lasa-le la altii care apreciaza munca omului, asa cum o fi ea.
pentru aia care chiar nu stiu engleza, traducerile astea sunt mai bune decat deloc.
alexexe
QUOTE(Kreatur @ Mar 13 2010, 09:30 AM)
stfu, daca stii engleza foarte bine, inseamna ca nu-s pentru tine traducerile astea. lasa-le la altii care apreciaza munca omului, asa cum o fi ea.
pentru aia care chiar nu stiu engleza, traducerile astea sunt mai bune decat deloc.
*



Aici chiar nu e nimic de apreciat si prefer sa fiu sincer wink.gif Apreciez munca celor de la Storm Rideas, Shinobi, ESAnime, Sannins, ACG, Diclonius, etc etc...nu ceva facut in bataie de joc.
Catalina
eu am luat inyasha filmele si episoadele de pe http://thepiratebay.org/ putem posta site-ul nu?biggrin.gif si este dual subtitrarea fiind in engleza:)
sper sa va ajute
adana67
Ştie cineva vreun site de unde pot lua subtitrările în română pentru episoadele 83-104 din inuyasha? Pe restul le-am găsit în format srt.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.