Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kof Combo Vid
Anime-Club Forum > Non-Anime > Games > Fighting Games
Shingo
user posted image

Un mic combo vid dedicat comunitati Anime-Club.
Special thanks to Zeri, Andy and Darksama.
DOWNLOAD

Astept comentari si critici





Ps: postul 100 .... WOOOT happy.gif
Vebby
Hehe, nice one biggrin.gif
Pacat ca nu se vede mai clar. Dar totushi, cum ai reusit sa "filmezi" scenele? blink.gif Sunt luate direct din joc, nu?

Super simpatice scenele. Prima melodie nu e printre preferatele mele, dar se potiveste cu scenele de lupa biggrin.gif Si poza de la inceput e super kawaii happy.gif


ps. Cat ti`a luat sa il faci? biggrin.gif
Darksama
Eu sunt responsabil (my bad) dor pentru poza de la inceput.

Any question about the video, combo or music, don't ask me. smile.gif No really don't.
Shingo
Combourile le aveam de mult .. de pe vremea cand inregistram cu Winkawaks orice chestie .. editatu mi-a luat cam doua weekenduri.
bogdan
ohooo bravos bravos in sfarsit terminat filmuletul biggrin.gif can`t wait to see it ... revin cu un edit wink.gif

tongue.gif edit: nice songs nice combos:P bine pe majoritatea le stiam ca doar le-am incasat unsure.gif da tot nice to see them togheter facute cum trebe wink.gif ce sa zic si io acuma:P la mai mare sa vedem si pe alea de pe ps2 rolleyes.gif
Chris
Stai sa ma uit la el ca lam si uitat de cand l-am vazut... watching... watching... watching... asa, gata. Bai totul e super ok tiau iesit bine si leai incadrat bine, tot ce mai ramane e sa mai faci unu' in care sai termini pe cei ce i-ai lasat in viata... tongue.gif apropo... ai cam consumat combourile, cu ce o sal faci pe urmatorul ? biggrin.gif ce e naspa e ca faci scheme dinalea care se repeta la greu si nu il lasi pe ala sa cada, that's annoying...

P.S.: Fii fericit ca na, am postat si eu tongue.gif si e si momentul sa ma dau mare ca l-am batut pe maiestrul care a facut toate aceste combouri ultima oara cand am jucat KOF cu el de ia sunat apa-ncap icon_twisted.gif , recunosc ca mi-am mai si primit, dar pana acum nu prea reuseam sal fac, de data asta a fost invers... stii tu shingo, the student will surpass the master wink.gif smile.gif
Shingo
Lol dude .. tre sa-mi iei muuuult mai multe meciuri ca sa zici ca m-ai batut de mi-a sunat apa in cap .. nu te iert pt asta .. next time it will be a perfect game ca sa nu te mai lauzi tongue.gif
MajinCloud
te felicit pt videoclip. lai facut superb. doar mia adus aminte de ce nu imi place jocu. bagi la colt si dai pana crapa. la sfarsit lai facut mai super cu atacurile in echpa. alea sunt cele mai tari
Whip
Fight! Fight! biggrin.gif , l-am vazut si eu pana la urma..foarte frumos rolleyes.gif , acum putem sa ne apucam sa le incercam si noi ( pe unele), unele chiar cred ca sunt imposibile de facut cu doua maini biggrin.gif
Majin
nice....modul in care incepe e superb:D
cioby2k
shingo ma jur ca nu o sa mai joc cu tine kof. oameni buni, ce pot sa spun? m-a facut muci. praf. am plecat cu coada intre picioare...

cu tine shingo vreau sa joc soul calibur biggrin.gif
Shingo
Nu am mai trecut pe aici de mult timp. Name the time and the place cioby-kun icon_twisted.gif .... i'm waiting... dar logic dupa sesiune ... happy.gif





Ps: Am sa incerc sa pun combovidul in alta parte...
Zeri, multam ca l-ai tinut atata timp pe server. Domo arigato smile.gif
zeri
Ah, am uitat sa copiez filmuletzul pe noul server. Am corectat linkul, merge acuma biggrin.gif
BrokenDarkne55
damn bro!!! that's some serious kof ass kickin' there

lov the music

MAI AI TASTATURA INTREAGA???? sau astea le-ai facut pe una mai veche care o distrugeai oricum

jumate din combouri le-am facut si eu (desi nu vreau sa ma laud)

peste 70 combo cu robert??? huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif
I GOTTA TRY THAT!!!!

da zimi ai facut vreun combo cu ajutoru www.gamefaqs.com doar de curiozitate ca s-asa sunt fenomenal de grele (alea cre nu miau reusit)

pe ce ai jucat? Mame sau NeoGeo rage?

ai jucat pe versiuni originale sau gen bootleg 2?

anyway man jos palaria....that movie there shows awsomness

da tot nu ma las pana nu o sa trag un one on one cu tine icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
Shingo
Tastatura e la reciclat ... laugh.gif
Toate combourile "m-au lovit" in urma a nopti de jucat singur sau cu cativa amici care oricum nu mai vor sa auda de one on one tongue.gif
Toate combourile au fost facute pe winkawaks.
Cat despre meciuri... putem sa organizam ... nu-i problema smile.gif




l8er edit: postul a fost facut in graba .. scuzati compozitia tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.