Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Interlude Amv
Anime-Club Forum > Fan Area > AMV
Vebby
In urma unor prelegeri de lunga durata, in timp ce aveam temperatura prin ora de mate, neputand fi atenta la ceea ce dicta profesoara, am impresia ca functii continue, am ajuns la concluzia, ca deshi e o mare "salata" , sa postez si eu primul AMV terminat. Ca am mai inceput eu unul, dar e in progres de cateva luni bune.
So, here it is:

In this world-Interlude-
ICE
hm... really nice smile.gif

muzica se potriveste cu partea video chiar bine, iar anime-ul e unul din favoritele mele.
imi plac in mod special mix-urile de imagini de la inceput si de la jumatatea AMV-ului (scenele cu reflectorul)... is mortale biggrin.gif (aici ajuta mult si muzica).
scenele sunt destul de bine imbiniate cu muzica.

nu as zice ca e o "salata" de AMV (am facut eu experimente cu niste AMV-uri de au ajuns direct in recycle bin, alea da salate laugh.gif - horror ). oricum, mie imi place destul cat sa il pastrez pe HDD.

astept si alte AMV-uri pe viitor smile.gif.
Kisa
Ahem... Messa huge Moby fan... also liked Interlude...

Dar sa revin la amv. tongue.gif Way to go, imo'chan! happy.gif
Melodia mi se pare super potrivita pt anime. Iar imaginile sunt destul de sugestive. Nu ma pricep la tehnicile amv-urilor, dar mi se par bine imbinate secventele si in concordanta cu fundalul sonor.
Cum a zis si ICE, il voi pastra pe HDD pt ca imi place destul de mult. smile.gif
Abia astept sa vad creatiile viitoare! happy.gif

P.S. Ahem... faci amv-uri si la comanda? biggrin.gif
Vebby
Ai, ai gracias muchos a todos(sper k am scris corect biggrin.gif)
Ma bucur ca va place, 10xs a lot pt aprecieri. Conteaza foarte mult pentru mine asta, si presupun ca pentru orice "creator".
Nush cum sa mai zic biggrin.gif
Mersi ink o data. Si eu sper sa mai vad creatii d`ale mele biggrin.gif

ps.Kisa, ce ti`ar pofti inimioara? biggrin.gif
Scorpio
Ce pot spune imi place biggrin.gif desi n-am vazut anime-ul amv-ul asta mi-a deschis apetitul biggrin.gif Melodia nu e exact una din melodiile mele preferate dar se imbina bine cu imaginile biggrin.gif

Astept sa mai vad si alte amv-uri from this new born star biggrin.gif
APoKLips
O_O Considerand ca e primul tau AMV... super bine sunt imbinate imaginile cu melodia.


PS: am sa'ti spun private o chestie legata de el...
Rezo The Red Priest

Well for a first one e destul de bine. Muzik se potriveste ff ine mai ales la inceput. Totusi pe alocuri cam iese de pe sine ca sa zic asa. Dar per total da bine, bine de tot chiar smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.