Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: O Consider Problema Tehnica
Anime-Club Forum > Forum > Probleme tehnice
LordMethos
Rog pe nea coyot sa schimbe si mie poza aia (stie el care) si sa pun pe aia (stie el care)
Onegaiiiiii
Ranma-kun
E tare poza Methos, nush de ce vrei s-o schimbi laugh.gif
In fine de scos ti-am scos-o eu, dar nush ce sa bag in locul ei.
LordMethos
ranma eu ma refer la poza cu donor .. (like i hate it) ... mi-a facut dash alta .. care i-am pasat-o lu coyotu si ma tot rog de el sa schimbe ... si vad ca nu are chef .. sau timp T_T .....
Coyotee
Gata. Ti-am schimbat poza. Happy now??
Kisa
Me too, me too, onegai. tongue.gif Macar dati-mi patratelele inapoi daca nu mai imi dati poza ca sa scap de "group icon" de acolo... tongue.gif
LordMethos
da .. me happy :-)
}{ }{ }{ }{
Coyotee
QUOTE(Kisa @ Jan 25 2006, 09:10 AM)
Me too, me too, onegai. tongue.gif Macar dati-mi patratelele inapoi daca nu mai imi dati poza ca sa scap de "group icon" de acolo... tongue.gif


Kisa, din pacate am pierdut poza de spam police assistant. Am vb cu dash sa mi-o mai trimita odata sau s-o faca din nou in caz ca nici el n-o mai are.
Pana primesc imaginea iti returnez patratelele smile.gif

Topic inchis.
axi
ce topic inchis bey ... vrei bataie? tongue.gif ... si la mine tot vestitul group icon troneaza tongue.gif ... do smth about it tongue.gif ... pune-l la munca pe dash tongue.gif sau iti trimit eu poza pe mail cand ajund pe acasa tongue.gif.

Fixed
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.