Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Blocurile De Pe Stanga
Anime-Club Forum > Forum > Site
Coyotee
Acum ca am integrat blocurile din stanga site-ului si in forum, ce parere aveti despre ele?

Precizez ca pe skin-ul Digi Pink blocurile nu au fost integrate deoarece sunt cateva probleme la acel skin.
axi
asta ingusteaza restul imaginii. singurul avantaj este ca vezi non-stop shout-boxul. (si reclama probabil tongue.gif)
per total nu imi place in mod deosebit.
mai fa niste promo la functionalitate si poate ma convingi.
Joey
Da, sunt super nota 10 coyotee, acum e mai usor sa navighez de ex de pe forum pe index sau downloads...chiar bine venite, pt ca daca vroiam sa ajung la loc pe index trebuia sa dau linkul de anime-club.ro/index.php over and over again in Link_barul broserului meu...good job!

PS: coyotee man pt binele tau de 2 luni tot lucrezi la acest forum...have a brake ca nu stiu cat iti mai rezista fizcu' dar cum ze zice perseverenta e de aur....asa ca follow the way of the samurai
axi
QUOTE(Joey @ Dec 26 2005, 01:40 PM)
pt ca daca vroiam sa ajung la loc pe index trebuia sa dau linkul de anime-club.ro/index.php over and over again in Link_barul broserului meu...
*




sau pur si simplu sa folosesti butonul Site din dreapta sus.
Astarteea
E uraaat... sad.gif

Adica.... E foarte putin spatiu acum... Nu ma intereseaza nici shoutbox-ul, nici meniul. Si pot sa ajung la ele foarte repede si usor folosind un link pe nume "site" sau "anime club" sau mai stiu eu ce denumire poarta, ce se afla sus....

Cred ca trec pe Digi Pink, chiar daca nu iubesc rozul, iar in exces ma poate intoxica...

edit: cat roz... m-am razgandit...

Se poate renunta la blocurile alea care ocupa degeaba locul?
Kisa
E interesant faza cu shoutbox. E dragutz sa-l vezi tot timpul. Dar, cum s-a zis mai sus, se ingusteaza totul un pic cam mult. Ma gandesc... atunci cand se vor posta imagini or smth ce se va intampla? Asa ca eu ma abtin de la a vota.

Anyway, trebuie sa apreciem munca lui Coyotee. smile.gif
Ranma-kun
Eu am screenul la rezolutia de 1280/800, asha ca mie imi convine perfect, good work Coyotee cool.gif
Anzai
nu-i rau ca poti vezi shoutboxul dar totusi e mai putin spatiu asa ca si eu ma abtiin de la vot neutral... tongue.gif
Coyotee
Vad ca unora nu le convine sa aiba meniul in stanga, iar altora le place, ashadar, o sa fac cate o copie la fiecare skin in parte pentru varianta fara meniu (skin-urile care nu vor contine meniul, vor avea in nume specificat acest lucru).
axi
aha aha, sunt pentru ... optiuni si poate fiecare alege. asa nu o sa existe nemultumiti. ziceti sarumana lui coyotee ca munceste ca sa va impace pe toti.
Vebby
eu una sunt pentru ele in stanga!imi aduce aminte de aspectul vechi al forumului pe care il iubeam la nebunie biggrin.gif

LordMethos
mdea
mie unu nu place cum arata savage-u pe negru :-))
plus .. unde snt blocurile ... ?!?!?! alea snt casute >_< ....
Immortality
O intrebare:care casute?Nu vad nici una. sad.gif
EDIT: Eu sunt pe skinul Digi Pink. tongue.gif Nu vazusem postu lu Coyotee.
Coyotee
Pe digi pink nu au fost implementate. Schimba pe orice alt skin si le vei vedea.
Abel Nightroad
sunt acceptabile, iti ia cevat timp sa te obisnuiesti cu ele.
LordMethos
unde snt blocurileeeeeeeeeeee
vreau blocurile din stangaaaaaaaa......
@_@ ... >< ---- T_T
APoKLips
subscriu celor zise de methos tongue.gif
Coyotee
Deoarece site-ul NU mai este prezent, nici blocurile nu mai sunt prezente! Fara site, blocurile nu functioneaza!, si ca sa instalez si site-ul acum, ar trebui facute iar ogramada modificari in structura de directoare!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.