Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Prince Of Persia Iii
Anime-Club Forum > Non-Anime > Games > Action Games
songokudragonballz
In 1 decembrie se lanseaza prince of persia 3 am nevoie de o opinie de la fiecare despre joc pls.
zeri
Din pacate nu am apucat sa termin nici Warrior Within, dar tot vine o vacanta si fac eu rost de timp.

The Two Thrones pare cel putin la fel de interesant. Am luat niste filmuletze de pe sharereactor.ro si mi-a placut treaba cu transformarea in printul rau. Cred ca va fi ceva asemanator cu trecerea din prezent in trecut si invers din Warrior Within.
RTS-Bone
lol,

1 la mana imaginea aia e din Warrior Within

2 la mana urmatorul POP se va numi Kindred Blades daca nu ma insel ( nush de unde au scos-o astia cu The Two Thrones dar de foaaaarte mult era vorba de Kindred Blades...

3 la mana va fi facut tot la mine aici de Ubisoft Montreal wink.gif
zeri
4 la picior: http://www.ubi.com/US/default.aspx scrie mare jos acolo The Two Thrones , poate in "canadiana" se traduce Kindred Blades
Abel Nightroad
am apucat printre lectii sa termin PoP 3
mult mai bun decat WW dar parca ceva mai slabutz decat SoT, am apreciat f mult revenirea la atmosfera de poveste si cu muzica orientala
povestea e superba, mai ales daca le-ati jucat pe celelalte 2 inainte.
aparitia episodia a Printului Intunecat invioreaza un pic gameplay-ul.

Cozmy
Primul POP nici nu l-am jucat pentru ca nu mi-a placut. POP WW L-am trecut de cateva ori deoarece tot imi placea sa ma catar laugh.gif POP3 L-am trecut din nou ieri. POP3 il joc mai mult pentru Dark Prince. Imi place lantul acela al lui. Acum astept sa iasa POP4, dar din cate am vazut... Am impresia ca o sa fie un esec.
helya
Am terminat doar 3 dintre ele , Warrior Within, Sand of Time si The Two Throne...Preferatul meu e Two Thrones. Au mai iesit vreo 2 jocuri dar inca nu am apucat sa le joc, poate ca nu o sa fie la fel de bune dar, daca tot am jucat o parte din el trebuie sa continui smile.gif dar asta cand o sa schimb pc-ul ...
Astarteea
Mai e doar unul: Prince of Persia: The Forgotten Sands. Le-am jucat pe primele 3 si mi-au placut foarte mult. In schimb nu am terminat The Forgotten Sands, am ramas undeva pe la mijlocul jocului. Arata foarte bine, dar e destul de usor si din pacate m-am plictisit de adunat bilute luminoase... Inca il mai am instalat, poate o sa il termin odata ca sa scap de el.
helya
QUOTE
Mai e doar unul: Prince of Persia: The Forgotten Sands


Ai dreptate, nu stiu de ce aveam impresia ca au iesit 2.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.