Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Shikon No Tama
Anime-Club Forum > Detaliat > Inuyasha
princess miyu
ce credeti voi k ar putea face Kagome cu Shikon no Tama intreg?(dak ar reusi sa il omoare pe Naraku si pe aliatii lui).e nevoie de imaginatie aici asa k abia astept sa imi raspundeti
Inu-Yasha
cred ca in primul rand s-ar gandi le Inuyasha cred ca l-ar transforma in om
Anzai
sunt de acord cu tine intr-o privinta Inu-Yasha s-ar gandi la el,dar nu cred ca l-ar fi transformat in om....nu uitati kagome il place asa cum e... rolleyes.gif
Mitsuki_girl
Eu cred k l-ar folosi pt a o ajuta pe Sango inviindu-l pe Kohaku(eu asa as face). smile.gif
ice hunter
Eu cred ca l-ar lasa pe Inuyasha asa cum e .In cel deal doilea film este o ipostaza cand Kagome il saruta pe Inuyasha demon spunandui ca vrea sa ramana cum este.eu cred ca lar ajuta pe Kohaku lasand giuvaerul in interiorul lui .
waste
Cred ca l-ar transforma pe inu in demon deplin si vor face un copil care va fi semi-demon. dry.gif ohmy.gif blink.gif La cum ii stiu va iesi o fata si distractia continua. biggrin.gif Ce imaginatie bogata am tongue.gif
caroline
Nici eu nu cred ca l-ar schimba pe InuYasha, doar il place asa cum e. Tind sa fiu de acord in privinta lui Kohaku. Si totusi atata timp cat exista Shikon no Tama, sunt multi cei care vor incerca in continuare sa il ia, asa ca viata lui Kohaku nu ar fi amenintata tot timpul? unsure.gif
Out of ideas! tongue.gif
Adela
probabil l-ar transforma pe inuyasha in demon ca sa ii indeplineasca visul...
Akimoto Kumiko
Eu cred ca i l-ar da lui Inuyasha si l-ar lasa pe acesta sa decida, si sunt sigura ca in cele din urma Inu ar vrea sa ramana asa cum e si probabil i l-ar da lui Sango ca sa il invie pe Kohaku
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.