Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kiddy Grade
Anime-Club Forum > Ro Anime > Anime FAQ
Dark_angel00
Kiddy Grade:
Nu am inteles nimic din anime-ul asta...si nici nu prea au dat explicatii huh.gif ...anyway, chair nu inteleg de ce si-au schimbat corpurile si intamplarile sunt intr-o ordine aleatorie...
Poate stie cineva ce s-a petrecut pe parcursul acestei serii sa-mi explice si mie.
Kisa
Iti sugerez sa vizitezi acest topic pt mai multe info despre acest anime. smile.gif
Adela
QUOTE(Dark_angel00 @ Nov 6 2005, 02:13 PM)
Kiddy Grade:
Nu am inteles nimic din anime-ul asta...si nici nu prea au dat explicatii huh.gif ...anyway, chair nu inteleg de ce si-au schimbat corpurile si intamplarile sunt intr-o ordine aleatorie...
Poate stie cineva ce s-a petrecut pe parcursul acestei serii sa-mi explice si mie.
*




sincer nici eu nu stiu exact despre acest anime....oricum e placut de urmarit uneori...are actiune si e chiar dragut,dupa parerea mea smile.gif incearca sa ma cauti informatii wink.gif dak afli ceva interesant sa ma tii si pe mine la curent.

sincerly,
@d3l@
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.